2 ASJA, MIDA SA EI TOHIKS 31. detsembril kindlasti teha

Vana-aastaõhtu on peagi käes ning enamustele tähendab see pidulikku sündmust väiksema või suurema seltskonnaga ja loomulikult nauditakse õhtu jooksul ka head-paremat sööki ning jooki. Kuid selleks, et sinu aastavahetus mööduks nauditavalt ja tooks endaga kaasa mõnusaid mälestusi ka aastate pärast, tasub vältida teatud vigu.

Vana-aastaõhtu on peagi käes ning enamikule tähendab see pidulikku sündmust väiksema või suurema seltskonnaga ja loomulikult nauditakse õhtu jooksul ka head-paremat sööki ning jooki. Kuid selleks, et sinu aastavahetus mööduks nauditavalt ja tooks endaga kaasa mõnusaid mälestusi ka aastate pärast, tasub vältida teatud vigu.

Alljärgnevalt toome välja kaks asja, mida 31. detsembril kindlasti teha ei tohiks:

1. Alkoholiga liialdamine

Vana-aastaõhtu tippsündmus on täpselt keskööl, mil aastanumber vahetub ning just siis avatakse kõige kallim šampanja, et tervitada uut aastat. See hetk võiks saabuda pigem kaines olekus. Tarbi õhtu jooksul rohkelt vett ja pea alkoholiga piiri – tegelikult ei ole üldse kohustuslik sel õhtul alkoholi tarbida ja miks mitte hoopis tervislikke smuutisid nautida.

2. Raha ja õnn

Vanarahva uskumuse kohaselt peab 31. detsembril taskusse panema kas rahatähe või münte ja neid tuleb taskus hoida 1. jaanuarini. See pidavat uuel aastal rikkust tooma – tühjade taskutega uuele aastale vastu minnes on väiksem tõenäosus rikastuda. Seega vali riietus, millel on vähemalt üks tasku ja ära võta uut aastat vastu tühjade taskutega.

Allikas: sheknows