2 MAAGILIST NIPPI, mis aitavad sul tööd saada

2 MAAGILIST NIPPI, mis aitavad sul tööd saada
shutterstock

Kes meist ei oleks tööintervjuule minnes närvis olnud, sest soov töökohta endale saada on lihtsalt niivõrd suur. Imselt leidub ka neid, kes selle endale saamiseks, on abiks võtnud maagia. On olemas ju igasuguseid nippe ja loitse, mis peaksid aitama töö endale napsata.

Kaks sellist maagilist nippi pani kirja ka Rakverest pärit maag Raul Hunt. Esimene rituaal on seotud õliga ning teine küünlaga.

Õli “Saa omale töö!”
3 tilka sandlipuu eeterliku õli
3 tilka patšuli eeterliku õli
3 tilka nelgi eeterliku õli
3 tilka viiruki eeterliku õli
3 tilka muskaatpähkli eeterliku õli

Baasõliks 60 ml esimese pressi oliiviõli või mandliõli või viinamarjaseemne õli.
Kui CV saadad paberil, siis määri õliga CV kõiki nelja nurka. Kui hakkad arvutis kuhugi kandideerima, siis enne kasuta õli kas aroomilambis või lõhnaõlina. Kui töövestlusele lähed, kasuta lõhnaõlina.
NB! Enne kehale panemist veendu, et ei teki allergiat.

Seitsme päeva küünlarituaal
Jaga roheline küünal seitsmeks. Siis vaatled leeki ja mediteerid või loitsid. Loitsu teed ise. Loitsu point peaks olema, et “Tahan saada töö, saagu mis saab!” Ja siis seitse õhtut järjest riieta (see tähendab määri) tilga õliga küünalt, süütas küünla ja loitsid. Seitse õhtut järjest. Säti asi nii, et viimane ehk seitsmes õhtu langeks kokku Kasvava Kuu kõvaaja esimesele õhtule. Või alusta rituaaliga Kasvava Kuu kõva aja esimesel õhtul. Või seitsmes päev oleks Täiskuu õhtu. Võib ka riietada tilga õliga küllusega seotud kristalle.

Sarnased artiklid