28.MÄRTS ON TÄISKUU – tee nii, kui vajad oma ellu abi või kaitset

shutterstock

Maag Raul Hunt

28.märtsil tõuseb taevasse täiskuu. Rakverest pärit maag Raul Hunt õpetab sellel müstilisel ajal sotsiaalmeedias kummitusevett tegema. Viimast peaks tegema näiteks neil juhtudel, kui tunned, et vajad kaitset või abi.

“Kõige parem on kummitusevett teha 27. märts õhtul. Südaöösel.

Ettevalmistus.
Kõigepealt peaks tegema veidi uurimustööd, et teile sobival kalmistul leida just sinu jaoks sobiv haud. Haud valige selle järgi, et millist abi vajate. Näiteks, kui on vaja kaitset, siis mõne politseiniku (või miilitsa hauale). Kui on juriidilised probleemid, siis mõne juristi hauale. Kui terviseprobleemid, siis mõne arsti hauale jne.

Siis leida mõni allikas või ohvriallikas. Minna allikale. Teda teretada, rääkige allikale miks te tema vett vajate. Võtke vett ja tasuge – kraapige hõbedat veidi allikasse. Siis jätke hüvasti ja lahkuge. Ja ostke valmis rumm. Eelistavalt valge. Kui tunnete, siis võib rummi lisada ka seitset sorti pipart.

Siis minna täiskuu öösel surnuaeda, teie poolt valitud hauale. Lähim sobivam aeg on 27. märtsi õhtu. Lähete hauale, teretate. Räägite mida te soovite. Kõva häälega. Siis jätate pudeli allikaveega hauale. Pudel tooge haualt ära enne koitu. Enne kui lahkute, peate surnule tasuma.

Pange valge küünal (või kui on mingi konkreetne teema, siis selle teemaga seotud värvi küünal) haual põlema, kallake hauale pudel rummi ja jätke kolm münti hauale. Siis veenduge, et teie haual toimetamisest jälgi ei jääks. Vajadusel riisuge plats puhtaks. Lahkuge tagasi vaatamata.

Seda vett võtta siis iga hommik supilusika täis. See on oma põhimõttelt esivanemate austamisest ja nende abi kasutamise rituaalidest välja kasvanud.”