3 ASJA, MILLEST EI TOHI oma töökaaslastele mitte kunagi midagi rääkida

3 ASJA, MILLEST EI TOHI oma töökaaslastele mitte kunagi midagi rääkida

Enamus inimesi veedab kontoris viibides suurema osa oma ajast ning kolleegidest saavad ajapikku lähedased sõbrad, ent vaatamata sellele on asju, mida ei tasuks neile mitte kunagi rääkida. Seda, milline on tulevik, ei tea keegi ning mõned asjad peaksid jääma vaid sinu enda teada.

Enamik inimesi veedab suurema osa oma ajast kontoris viibides ning kolleegidest saavad ajapikku lähedased sõbrad, ent vaatamata sellele on asju, mida ei tasuks neile mitte kunagi rääkida. Seda, milline on tulevik, ei tea keegi ning mõned asjad peaksid jääma vaid sinu enda teada.

Allpool on välja toodud kolm asja, mida ei tohiks oma töökaaslastele mitte kunagi rääkida:

1. Poliitika

Poliitilised veendumused on raske teema, mis võib viia keeruliste konfliktideni ja seda ei ole vaja. Meil kõigil on poliitilises plaanis teatud arvamused välja kujunenud ja koht, kus neid arutada, võiks olla mujal kui tööl viibides. Töökaaslased võiksid jääda kõrvale sinu uskumustest seoses poliitikaga.

2. Teiste kompetentsus

Kui sa tajud, et sinu töökaaslane on ebakompetentne milleski või ei saa oma tööga hakkama, siis esmalt katsu teda ise aidata ja räägi temaga. Uurige välja põhjus, miks ta ei saa hakkama ja kui sa adud, et ta on lihtsalt laisk töötaja, siis võid anda ülemusele märku, et olukord vajab uuendust.

3. Raha

Palkadest ei räägita oma kolleegidega mitte kunagi, sest see tekitab vaid tüli, kadedust ja halba õhustikku. On loomulik, et kõik tahaksid rohkem raha teenida, kuid siin kehtivad teised reeglid ja tegu on delikaatse mänguga. Raha on teema, millest rääkides mõtle alati kümme korda, enne kui midagi ütled.

Allikas: huffingtonpost