3 KINGIIDEED valentinipäevaks, mis rikastavad sinu ja su kaaslase igapäevaelu

Huawei Eesti

sisuturundus

Tähtpäevade hoidmine on oluline, peame neid meeles pidama ja tähistama, kuid samal ajal peavad ka traditsioonid ajas uuenema. Peatselt saabuv sõbrapäev on üks sellistest, mida harjumuspäraselt seostame rooside, kommide, romantilise õhtusöögi või suurte šokolaadisüdamete kinkimisega, ent kuidas üllatada oma kaaslast millegi uue ja kaasaegsega?

Ajal, mil kogu maailma kimbutab endiselt pandeemia, tasub valida kingitused, mis aitavad rikastada igapäevaelu ja parandada nii sinu kui su partneri elukvaliteeti. Jagame järgnevalt kolme kingiideed:

Nutikell

Nutikellade funktsionaalsus areneb pidevalt ja need mängivad meie elus üha suuremat rolli – aitavad jälgida tervist, hõlbustavad ja innustavad sporditegemist, aitavad jälgida ning seetõttu vähendada igapäevast stressi. Seega, mõeldes oma partnerile ning aidates tal praegusel keerulisemal ajal enda tervise eest hoolitseda, võib nutikellast saada suurepärane ja läbimõeldud kingitus. Ühes kaaslasega võid teha selle kingituse ka iseendale.

Kaasaegne romantika tähendab seda, et traditsioonidele lisandub nutikus. Näiteks selle asemel, et valida endale ja kaaslasele ühesugused käevõrud või ripatsid, valige oma nutikelladele samad numbrilauad või rihmad.
Kella valides on kindlasti mõistlik eelistada võimalikult kaasaegset ja kõige enamlevinud funktsioonidega nutikella – sellised on näiteks Huawei Watch Fit või Huawei Watch GT 2. Mõlemad kellad seavad luubi alla teie heaolu ja füüsilise aktiivsuse. Watch Fit on nagu eratreener kasutaja randmel, mis pakub kuni 12 erinevat tüüpi kiireid animeeritud treeninguid. Watch GT 2st saab kasutaja igapäevane abistaja, mis võimaldab regulaarselt ja ülitäpselt jälgida pulssi TruSeen 3.5 funktsiooniga, und TruSeen 2.0 abil ja stressitaset TruRelaxiga. Lisaks on mõlema kella akukestvus väga pikk, mistõttu ei pea kella laadimise pärast pidevalt muretsema. Watch GT 2 kestab ühe laadimise järel kaks nädalat ja Watch Fit 10 päeva. Seejuures kestab ka vaid 5 minutit laaditud kell terve päeva.

Juhtmevabad kõrvaklapid

Juba iidsetest aegadest on inimesed pidanud parimaks stressi vastu võitlemise vahendiks armastust ja muusikat. Sama retsepti järgides saab ka oma kallimale kingituse valmistada: koostada tema või teie ühiste lemmiklaulude playlist ja kinkida sinna juurde kvaliteetseks muusika kuulamiseks kaasaegsed juhtmeta kõrvaklapid.

Juhtmeta kõrvaklapid on suurepärane vahend meie tänapäevase kiire ja kärarikka elurütmi toetamiseks. Näiteks kasutavad Huawei uusimad FreeBuds Pro kõrvaklapid hübriidset aktiivset mürasummutust, mis võimaldab kõrvaklappidel viia ümbritseva müra miinimumini, kuna kõrvaklappide sisse- ja väljapoole suunatud mikrofonid tuvastavad ja eraldavad kõik ümbritsevad müraallikad. Need kõrvaklapid vähendavad müra kuni 40 detsibelli.

Samuti tuvastab FreeBuds Pro peakomplekt helitugevuse järgi automaatselt keskkonna, kus kasutaja asub, ja pakub sobivat mürasummutamise režiimi. Näiteks lennukiga lennates või sarnases müratsoonis pakuvad kõrvaklapid režiimi “ultra”, töötamisel kontoris või kodus vastavalt kas režiimi „hubane“ või “üldine”. Oma kallimale nutika tehnikakingituse valimisel on oluline, et see töötaks veatult koos juba kasutusel olevate seadmetega. Huawei FreeBuds Pro kõrvaklappide, Huawei Watch Fit või Watch GT 2 kellade puhul võib kindel olla, et nii need kui ka kõik teised Huawei seadmed töötavad sujuvalt koos mis tahes nutitelefoni või muu seadmega, sealhulgas Androidi ja iOS-iga.

Tähelepanu

Kingitused teevad alati õnnelikuks nii kingi saaja kui ka kingi tegija. Seejuures ei tohi unustada ka neid üllatusi, mida ei saa osta ja ära pakkida. See on siiras ja pühendunud tähelepanu kaaslasele. Eriti oluline on see täna, kui ümber on tavapäraselt rohkem ärevust, kurbust ja ka silmast silma suhtlemist. Pööra rohkem tähelepanu neile, keda armastad – võta aega, et teha pikem telefonikõne, saata teele kena soov või teha lihtne žest enda valmistatud hommikusöögi ja kohviga.
Kõige tähtsam on enda kaaslast meeles pidada ja teha just selline kingitus, mis talle kõige enam võiks meeldida – ilma, et ta oskaks seda oodata. Olgu selleks siis uusim tehnoloogia nutikella või juhtmeta kõrvaklappide näol või südamest tulev tähelepanuavaldus. Veetke koos aega, liikuge värskes õhus, tehke trenni ja kuulake head muusikat. Üllata oma kaaslast millegi uue ja erilisega ning too mõnusat vaheldust teie mõlema argipäeva.