3 KÕIGE ENERGILISEMAT tähtkuju

3 KÕIGE ENERGILISEMAT tähtkuju

Kas oled kohanud kedagi, kes on niivõrd energiline ja elujanuline, et juba tema lähedal viibimine muutis ka sinu tuju paremaks ning tundsid, kuidas said elujõudu juurde? Need on inimesed, kes teavad, kui väärtuslik kink elu on ning elavad igat hetke täiel rinnal. Oma osa mängib selles aga ka sodiaagimärk. Need kolm tähtkuju on energilisemad kui paljud teised.

Lõvi

Lõvi naeratab ainult siis, kui ta seda ka tõsiselt mõtleb. Ta ei taha näida võltsina või tunda, et peab naeratama ja õnne teesklema. Seega otsivad nad põhjuseid, mille üle õnnelik olla. Lõvidel on väga hea huumorisoon ja tegelikult neile meeldib naerda. 

Jäär

Jäärale ei meeldi kella jälgida ning tihti kaotab ta ajataju, sest lihtsalt unustab ennast ära. Kui Jäär midagi käsile võtab, siis keskendub ta sellele sajaprotsendiliselt ning annab endast kõik. Jäär läheb tihti vooluga kaasa, kuid ta ei tunne, et oleks seetõttu millestki ilma jäänud.

Ambur

Ambur on vastuvõtlik igale uuele kogemusele ning ta naudib kõike täiel rinnal. Nad kogevad meelsasti uusi asju. Amburi jaoks pole olemas sõna “igav”, sest nad oskavad iga asja huvitavaks muuta. Amburile ei meeldi asju ette planeerida, pigem soovivad nad kõike ise avastada ning näha asju, millest nad varem midagi ei teadnud. 

 

allikas: yourtango

Sarnased artiklid