3 MAAGILIST MÄRKI, et sa oled erilise hingega inimene

3 MAAGILIST MÄRKI, et sa oled erilise hingega inimene
pilt: Shutterstock

Teatud uskumuste kohaselt on igal hingel üheksa elu ehk siis ta sünnib siia maailma üheksa korda ja see, milline on tema füüsiline kehastus, sõltub tema karmast.

Iga elatud eluga kogeb hing uusi tundmusi ning sellest lähtuvalt on tema kaheksas ja üheksas elu kõige erilisemad ja vaimsemad.

Inimesed, kelle hing elab oma viimaseid elusid, on väga erilised, sest nende hing on palju läbi elanud.

Need kolm märki näitavad, et sa oled väga erilise hingega inimene ehk siis sinu hing elab oma viimaseid elusid:

1. Sa oled sisemiselt rahulik

Sa ei kaota pead ka keerulistes olukordades ning suudad iseendas alati rahu taastada. Oskad hämmastava kergusega lahendada keerukaid olukordi, mis teiste silmis tihtipeale võimatuna näivad. Sinu hingel on korralik kogemustepagas ning ta aitab sul õigel teel püsida ja pea selgena hoida.

2. Sa oled emotsionaalsel tasandil väga tugev

Sul on tugev kontakt oma sisehäälega, sa analüüsid ennast ja oma mõtteid ning alles seejärel teed otsused. Vahet ei ole, mida elu sinule toob, sest sa tuled kõigest välja – sind juhib sisemine jõud. Vanematel hingedel on hämmastav sisemine jõud, mis aitab neil elus teistest paremini toime tulla.

3. Sa oskad nautida seda, mis sul on

Inimesed, kellel on noor hing, on elus pigem rahulolematud ja kärsitud. Nad ei tea, mida nad tahavad, aga nad  tahavad seda kohe. Nad ei mõista seda, et kõige väärtuslikumad asjad siin elus on tasuta. Vanal hingel ei ole materiaalsel tasandil palju vaja, kuid ta on võimeline palju saavutama.

Kogenud ja vanad hinged võivad endas teatud eluhetkel ravitseja võimed avastada ning neid edasi arendades on võimalik inimkonda aidata. Sellised võimed on vähestel ja neid ei tohiks ignoreerida – see on haruldane kingitus, mida tuleks arendada ja kasutada.