3 MÄRKI, ET SINU ELUL on siin planeedil erakordne eesmärk

Kõik siin maailmas juhtub mingil kindlal põhjusel ning hiljem oma minevikule tagasi vaadates suudame tihtipeale ühendada punktid saades seeläbi teada, miks mõne asja juhtumine niivõrd vajalik oli. Mõned inimesed sünnivad siia planeedile erilise eesmärgiga, ent sageli nad ise seda ei teagi - võimalik, et just sina oled üks nendest erakordsetest inimestest.

Kõik siin maailmas juhtub mingil kindlal põhjusel ning hiljem oma minevikule tagasi vaadates suudame tihtipeale ühendada punktid, saades seeläbi teada, miks mõne asja juhtumine niivõrd vajalik oli. Mõned inimesed sünnivad siia planeedile erilise eesmärgiga, ent sageli nad ise seda ei teagi – võimalik, et just sina oled üks nendest erakordsetest inimestest.

Inimene, kes siia maailma suurema eesmärgiga on sündinud, tunneb end alati pisut teistmoodi ning tajub, et kõik see, mis tema ümber toimub, on tihtipeale liiga väike ja tühine. See pole see, miks ta siia ilma sündis – midagi peab olema veel…

Oma emotsioone ja sisemaailma tundma õppides on võimalik mõista ka seda, mis on sinu eesmärk siin maailmas. 

Allpool on välja toodud kolm märki, mis viitavad sellele, et sa sündisid siia maailma erilise eesmärgiga:

1. Sa tunnetad kummalist rahu ja positiivsust

Isegi kui maailmas toimub midagi enneolematut ja inimesed sinu ümber on segaduses, siis sa suudad miskipärast analüüsida kõike rahulikult ja tajud sisemist rahulolu – sa mõistad, et see kõik pidi juhtuma ning on vaid osake suuremast pildist, mis pusle kombel ühel hetkel kokku saab. Sa ei jookse pea ees ega rabele, vaid tunnetad alati suuremat pilti.

2. Erakordne andekus

Sa oled fantastiliselt andekas, kes leiab igas olukorras kõige ideaalsema võimaliku lahenduse ning sinu lahendused on alati teistsugused ja mõnele võivad need lausa uskumatud tunduda – kuidas on võimalik, et keegi üldse suudab selliseid asju välja mõelda. Sina suudad ja sul tuleb see lausa võrratult välja. Sellistes olukordades tunned end alati hästi, kus sa saad oma mõistust ja nutikust rakendada ja oma mugavusstsoonist välja murda.

3. Suutmatus teiste heaks tööd teha

Sa võid küll olla kellegi alluvuses tööl, ent sa tajud, et see pole õige. Sinu sees on palju ideid, mõtteid, unistusi ja sa tahaksid need kõik ellu viia, ent sa praegu veel ei tea, kuidas seda teha. Sa tead, et sa oled võimeline selles maailmas asju muutma, sest sul on need nägemused, mida teistel inimestel ei ole. Sulle ei meeldi see mõte, et sa kulutad oma aega, töötades kellegi alluvuses, kes ei suuda sinu kogu võimekust rakendada ning sa lihtsalt raiskad oma aega väikestele mõttetutele asjadele. 

Pea meeles, et kõik siin maailmas juhtub mingil põhjusel ning hiljem tagasi vaadates suudad sa need punktid ka ühendada.

Allikas: higherperspectives.com