3 OLULIST ASJA, mida sa detsembris teha võiksid

3 OLULIST ASJA, mida sa detsembris teha võiksid

Detsembrikuu on käes ja peagi saab aasta 2015 läbi ning algab uus ja põnev 2016! Mida uus aasta meile toob, seda näitab aeg ja kui mõelda positiivselt, siis võib kindel olla, et ka tulevik saab olema positiivne. Ellusuhtumisest sõltub rohkem kui sa arvad… Kuid mis on need kolm asja, mida sa sel aastal kindlasti veel teha võiksid?

Detsembrikuu on käes ja peagi saab aasta 2015 läbi ning algab uus ja põnev 2016! Mida uus aasta meile toob, seda näitab aeg ja kui mõelda positiivselt, siis võib kindel olla, et ka tulevik saab olema positiivne. Ellusuhtumisest sõltub rohkem, kui sa arvad…

Kuid mis on need kolm asja, mida sa sel aastal kindlasti veel teha võiksid?

1. Tee üks väike heategu!

Kohe-kohe saabuvad kauaoodatud jõulupühad! Kes veedab need koos perega, kes sõpradega või hoopis üksi – oluline on leida enda jaoks aega ja mõelda tagasi möödunud aastale, olla tänulik ja teha head. Jõulud on andmise püha. Muidugi on kingituste saamine väga tore ja mõnus, ent tegelikult võiks pühade ajal mõelda ka neile, kellel pole elus nii hästi läinud kui sinul. Kui me kõik teeksime pühade ajal vähemalt ühe heateo, siis oleks see igati positiivne. Mõtle, mida sina teha võiksid ja vii see plaan ellu. Sinu silmis väike heategu võib mõne teise inimese jaoks aasta rõõmsaimaks sündmuseks kujuneda!

Head võiks teha aastaringselt, ent kiire elutempo tõttu kipub olema nii, et me lihtsalt unustame selle ära. 

2. Leia hetk aastale tagasi vaatamiseks!

Võta korraks aeg maha ja mõtle möödunud aastale ning oma elule ja iseendale. Milline oli sinu aasta ja kas see kujunes selliseks, nagu sa lootnud olid? Mida sa selle aastaga õppinud oled ja milliste mõtetega sa uuele aastale vastu lähed? Mis tegi sind sel aastal kurvaks? Mis pani sind kõige rohkem naerma ja elust rõõmu tundma?

3. Pane uued unistused paika!

Kui sihti ja eesmärke pole, siis ei saagi unistused täide minna. Me kõik unistame millestki ja meie endi kätes on see, kas need unistused kunagi ka teoks saavad! Võta paber ja pastakas ning pane kirja kõik, millest sa päriselt unistad ja mida sa tegelikult tahad. Usu endasse ja hakka nende eesmärkide poole liikuma. Mõtle neile hommikul ärgates ja õhtul magama minnes. Vii oma unistused täide!

 

Karin Karu