3 SODIAAGIMÄRKI, KES saavad kõige suurema tõenäosusega miljonäriks

3 SODIAAGIMÄRKI, KES saavad kõige suurema tõenäosusega miljonäriks

Raha on tänapäeva ühiskonnas asendamatuks vahendiks, mille abil on võimalik luua endale mugavad elamistingimused ning elada nii nagu süda ihkab. Paraku kehtib ütlus, et raha pole kunagi liiga palju ning enamasti just nii ongi – mida rohkem me raha teenime, seda rohkem ka kulutame. 

Raha on tänapäeva ühiskonnas asendamatuks vahendiks, mille abil on võimalik luua endale mugavad elamistingimused ning elada nii, nagu süda ihkab. Paraku kehtib ütlus, et raha pole kunagi liiga palju ning enamasti just nii ongi – mida rohkem me raha teenime, seda rohkem ka kulutame. 

Kui aga rääkida sodiaagimärkidest, siis selgub, et teatud märkidel on tõepoolest suurem tõenäosus rikkaks saada ning lausa nii rikkaks, et enam raha lugema ei pea.

Allpool on välja toodud kolm tähemärki, kellele suurt rahalist rikkust ette nähakse:

1. JÄÄR

Jäär julgeb rahaga riskida ning usub, et raha teenimiseks tuleb raha kulutada ning selles osas on ta ekspert. Raha tõmbab Jäära märki nagu magnet ning tänu riskidele, mida ta elus mitmel korral vastu võtab, saab ta ühel hetkel ka miljonäriks. Paraku on ka võimalus, et lootuses teenida veelgi suuremaid summasid, jääb ta lõpuks hoopis tühjade taskutega. Ettevaatlik Jäär, kes oskab analüüsida ja kalkuleerida, ei pea aga pankroti pärast muretsema.

2. LÕVI

Lõvi märk haarab kinni igasti võimalusest, mis talle pakutakse ning oskab näha raha teenimise võimalust seal, kus teised seda näha ei oska. Tänu sellele jõuab temani varem või hiljem jackpot ehk võimalus, mis toob koju üsnagi suure summa raha. Teisalt on Lõvi väga suur priiskaja ja hea elu nautleja, mis tähendab, et kui ta liiga laisaks muutub, kaovad ka miljonid.

3. AMBUR

Ambur ei hinda raha ega karda ka riskida ning just sel põhjusel võib talle suur summa lausa sülle langeda. Paraku ei rahuldu Ambur ühegi rahasummaga ning paneb kõik taas mängu, sest talle meeldib flirtida riskiga – kaotada kõik või võita veelgi rohkem. Et vaesust Ambur ei karda, siis suhtub ta rahasse nagu mänguasja, mis pakub meelelahutust.

Allikas: Yourtango

 

Sarnased artiklid