3 suurepärast põhjust, miks sa peaksid iga päev naeratama

3 suurepärast põhjust, miks sa peaksid iga päev naeratama

Eestlased naeratavad liiga harva, vähemalt suurem osa meist. Aga miks mitte oma harjumusi muuta? Naerata kohe ja praegu, sest nii muutub ka elu palju rõõmsamaks ja ilusamaks. Siin on 3 väga head põhjust, miks sa peaksid rohkem naeratama!

Eestlased naeratavad liiga harva, vähemalt suurem osa meist. Aga miks mitte oma harjumusi muuta? Naerata kohe ja praegu, sest nii muutub ka elu palju rõõmsamaks ja ilusamaks.

Siin on 3 väga head põhjust, miks sa peaksid rohkem naeratama!

1. Naeratamine aitab stressirohkel ajal oma ülesannetega paremini toime tulla. 

Kansase ülikoolis läbiviidud uuringu tulemusena selgus, et inimesed, kes panid oma käed jääkülma vette ja sel hetkel naeratasid, toibusid kiiremini. Nimelt taastus nende südamerütm peale käte välja võtmist kiiremini kui neil, kes panid käed jääkülma vette ja tegid samal ajal hirmsaid grimasse. Siit võib järeldada, et kui sa naeratad ka halvas olukorras, siis kokkuvõttes tuled sa sealt edukamalt välja.

2. Inimesed, kes naeratavad rohkem, elavad kauem.

Kui me suhtume ellu positiivsemalt ja muretseme vähem, on ka meie tervis parem. Inimesed kipuvad endale sageli ise haigusi ja probleeme külge pookima, kõik on tegelikult kinni suhtumises. Kui sa usud, et sa saad alati hakkama, et sa oled tugev ja edukas, siis suure tõenäosusega täpselt nii ka läheb. Inimesed, kes naeratades läbi elu kulgevad, jäävad vähem haigeks, neid ei kimbuta stress ning nad elavad kauem. Vanaks elada ja sealjuures ka õnnelik olla pole üldse paha või mis?

3. Inimesed, kes naeratavad, mõjuvad usaldusväärsemalt.

Kui sa tahad karjääriredelil ülespoole liikuda, siis peab sul õige suhtumine olema. Negatiivse olekuga inimesed ei jõua karjääriredelil kaugele, sest nad ei jäta endast usaldusväärset muljet. Miks muidu on kõik teenindusvaldkonnas töötavad inimesed lausa kohustatud klientidele naeratama? Et tekitada neis usaldusväärsust. Naeratavad inimesed mõjuvad positiivselt, meil tekib soov nendega suhelda. Kui sa tahad olla omaette ja et keegi sind ei segaks, siis tee kurja nägu – testitud ja see toimib. 

Allikas: buzzfeed.com