3 SUURIMAT VIGA, mis naisest kohutavalt halva mulje jätavad

Tänapäeval tekib vahel tunne justkui etiketireeglid oleksid vaid nalja pärast välja mõeldud, sest enamasti neid lihtsalt ei järgita. Iga endast lugupidav naine võiks aga pisut vaeva näha ja seada endale põhimõtteks alati kinni pidada elementaarsetest viisakusreeglitest, mis omakorda ka kujundavad esmamulje.

Tänapäeval tekib vahel tunne, justkui etiketireeglid oleksid vaid nalja pärast välja mõeldud, sest enamasti neid lihtsalt ei järgita. Iga endast lugupidav naine võiks aga pisut vaeva näha ja seada endale põhimõtteks alati kinni pidada elementaarsetest viisakusreeglitest, mis omakorda ka kujundavad esmamulje.

Allpool on välja toodud kolm suurimat viga, mis naisest väga inetu mulje jätavad:

1. Tutvustamine

Kui sa tood seltskonda uue inimese, siis alati tuleb just sinul teda seltskonnale ka tutvustada. Perekonnanimi ei ole kindlasti vajalik, piisab eesnimest ning sealt edasi tutvustab isik ennast juba ise.

2. Hilinemine

Hilinemine ei ole märk sellest, et sa oled nõutud inimene, vaid märk sellest, et sa ei oska oma aega planeerida ja ei suuda oma kohustustega toime tulla. Kui sa lubad teatud kellaajal kusagile minna, siis tee seda ja kui sa sel kellaajal ei jõua, siis anna sellest ka kohe teada. Hilinemine jätab väga halva mulje.

3. Tähelepanu

Seltskonnas viibides või kellegagi kahekesi olles jäta alati meelde üks lihtne reegel – sina ei ole maailma naba. Ära räägi ainult endast, vaid pööra tähelepanu ka teistele osapooltele, kuula neid, esita küsimusi – tunne siirast huvi. Vestlemine peaks kulgema nii, et kõik osapooled saavad uut infot.

Allikas: stylecaster