3 TÄHEMÄRKI, KEDA ei tasuks kunagi vihale ajada

3 TÄHEMÄRKI, KEDA ei tasuks kunagi vihale ajada

Me kõik läheme endast välja, kui meid alt veetakse ning antud lubadused täitmata jäetakse. Leidub aga 3 tähemärki, keda ei tasuks kunagi alt vedada, sest nad näitavad oma pettumust eriti karmilt välja ning mitte keegi meist ei soovi nende raevu alla sattuda, kirjutab portaal Yourtango. Kes nad siis on?

Jäär

Jäär on väga organiseeritud ning ta eelistab täpsust ja kiirust. Kui ta palub kelleltki abi, ta eeldab, et ka kõik teised on sama kiired. Jäära standardid on väga kõrged ja teised valmistavad talle paratamatult pettumust. Kui Jäära alt veetakse, väljendab ta seda suure raevu ja vihaga. Targem oleks lasta Jääral maha rahuneda ja alles siis temaga lepitust otsida. 

Skorpion

Skorpion on väga pühendunud ja ta ei salli silmaotsaski passiivseid inimesi. Samasugust pühendumist ootab ta ka teistelt. Ta eeldab, et inimesed peaksid oma lubadustest kinni ja järgiksid oma sõnu. Kui juhtud Skorpionit alt vedama, on temalt andestust raske saada. Skorpion võib muutuda ka vägivaldseks, kui klaarib arveid nendega, kelles ta pettunud on. 

Kaljukits

Teist sedalaadi viha nagu võib purskuda Kaljukitsest, pole olemas. Kui tal on vaja, et miski saaks tehtud, teeb ta seda kohe, mitte ei lükka edasi. Kui annad talle lubaduse, eeldab Kaljukits, et oled usaldusväärne ja teed oma lubaduse täitmiseks kõik endast oleneva. Kui ta aga mõistab, et sind ei saa usaldada, muutub ta sinu suhtes jäiseks. Kui vaid pilgud tappa võiksid…!

 

Sarnased artiklid