3 TÄHEMÄRKI, kelle elus toimuvad 2019 aastal pöördelised muutused

3 TÄHEMÄRKI, kelle elus toimuvad 2019 aastal pöördelised muutused

Igal aastal leiavad erinevate inimeste eludes aset sündmused, mis muudavad kõik  need võivad kogu elu pea peale pöörata ja seda nii heas kui halvas mõttes. Kõik asjad siin elus juhtuvad aga põhjusega ning õppida saame me igast olukorrast, mis meie teele satub.

Kui aga rääkida tähemärkidest ning pöördelistest sündmustest, siis nende kolme märgi elus juhtub midagi suurt just sel aastal.

1. Lõvi

Tunned, et oled hakanud kogu maailma pisut teise nurga alt nägema ning see muudab sinu seniseid põhimõtteid kardinaalselt. Oleksid justkui silmaklappidega terve elu ringi käinud ning nüüd võetakse need klapid eest ära. Rahaline seis võib järsult paraneda.

2. Sõnn

Sind pannakse sel aastal korralikult proovile ning sellest tingituna pead oma mugavustsoonist välja astuma. Oled ehk kuni tänaseni arvanud, et sa oled oma loomuselt pigem tagasihoidlik ja rahulik, kuid nüüd avastad endas täiesti uue ja tohutult jõulise külje. Võimalik, et saad tööpakkumise, mis lausa kolmekordistab sinu palga.

3. Kalad

Sul on suurepärane fantaasia  lase see lendu! Just nüüd on sul võimalus oma unistused ellu viia, kuid arvesta, et sinu teele satub ka takistusi. Sa ei tohi alla anda. See rada, millel praegu sammud, viib sind välja millegi imeliseni.

Allikas: higherperspectives