3 TÄHEMÄRKI, kellest kasvavad memmepojad

3 TÄHEMÄRKI, kellest kasvavad memmepojad

Pole just palju naisi, kelle unistuseks on leida endale mees, kes oma emast liialt sõltub ning kõiges just tema poole pöördub. Väidetavalt on ka tähemärk sellega seotud, kas mehest kasvab memmepoeg või mitte. Järgmine kord, kui uue mehega tutvud, siis palganumbri ja töökoha asemel tasuks tähelepanu pöörata hoopis tähtkujule. Yourtango toob teieni kolm sodiaagimärki, kes jäävad suure tõenäosusega alatiseks ema põlle külge rippuma.

Kaksikud

Kaksikutele meeldib memmepoeg olla, isegi kui nad seda avalikult ei tunnista. Nende jaoks on nii lohutav teada, kui neil on alati olemas keegi, kes neid aitab ja toetab. Peale selle meeldib Kaksikutele asjaolu, et nende ema armastab neid nagunii sellisena, nagu nad on ja nad ei pea ennast muutma. Pealegi ei suuda Kaksikud kunagi otsustada, mida nad soovivad ja neile sobib, kui ema nende eest kõik ära teeb. See ei tähenda mitte ainult seda, et selline viis aitab Kaksikutel vältida valede valikute tegemist, vaid ka seda, et ta ei pea mitte iialgi täiskasvanuks saama. Kaksikud hoiavad alati oma ema poole ning vaidlevad sinuga seni, kuni on näost sinised – tema ema ei eksi iialgi. 

Vähk

Vähk on hingelt pehmik, kellele mitte ainult ei meeldi kogu see tähelepanu, mis ta emalt saab, vaid ka see, et ema hellitab ja nunnutab teda. Vähk tunneb, et mitte keegi ei suuda tema eest hoolitseda nii nagu seda teeb ta ema – olgu selleks siis bensiiniraha andmine või pojale söögi valmistamine. Kui sellest pole veel vähe, sõltub Vähk emast ka kõigis täiskasvanuelu asjades – koristamine, maksude maksmine, nõude pesemine. Kui sa temalt selle kohta küsid, eitab Vähk kõike. Vähk soovib sisimas leida endale naist, kes oleks samasugune nagu ta ema. 

Kaljukits

Kaljukits võib tunduda perekeskse inimesena, kuid kõigil, kellel on silmad ja kõrvad, teavad, et tegelikult on tegu lihtsalt memmepojaga. Ta kasutab vabandust, et perekond tuleb alati esimesena, selleks, et sõpradest vabaneda ning näiliselt emale appi tormata, kuid tõde peitub tegelikult selles, et Kaljukits eelistab emaga aega veeta. Kaljukits veedab ka täiskasvanueas nii palju aega koos emaga, et nad praktiliselt elavad koos. Ära kuula teda, kui ta üritab ennast kaitsta, sest Kaljukitse jaoks oli juba niigi raske kodunt välja kolida. Kõige hullem on aga see, et ta räägib oma emale kõigest, ka oma sügavamatest saladustest. 

Sarnased artiklid