3 TÄHEMÄRKI, KES andestavad, kuid ei unusta

Kui mõned meist ei suuda mitte iialgi andestada, siis need kolm tähtkuju on piisavalt tugevad, et andestada, kuid nad ei unusta mitte iialgi. Tegelikult loodavad nende lähedased, et nad pigem ei andestaks, kui et nad kogu aeg vanu asju meelde tuletavad ning lähedased on sunnitud jätkuvalt vanade vigade eest vabandust paluma.

Kaljukits

Mis veelgi hullem, siis Kaljukitsed on kõigele lisaks ka halvad andestajad. Kui nad lõpuks võtavad end kokku ning andestavad, siis võivad nad ka veel aastaid hiljem tuletada meelde vanu apsakaid ning tekitada küsimuse, et kas nad ikka tegelikult on andestanud. Kaljukits kasutab igat võimalust meelde tuletamiseks, et sinu käitumine tegi talle haiget.

Kalad

Ükski tähemärk ei suuda vimma nii kaua hoida nagu seda teevad Kalad. Kui täitsa aus olla, siis ükski teine tähtkuju ei pääse isegi ligilähedale. Kuigi Kalad võivad kasvõi elu lõpuni vimma kanda, siis tegelikult on nad juba ammuilma andestanud – nad lihtsalt ei lase unustada. Kalad ei näita ehk välja, et nad andestanud pole, kuid oma õelate märkustega oskavad nad sind väga ebamugavasse olukorda asetada.

Skorpion

Skorpionil on kõikidele kõrged ootused. See tähendab seda, et kui juhtud Skorpionile haiget tegema, siis mõistlikum on elukohta vahetada ning jääda ootama, millal nad ükskord ise ühendust võtavad ja ütlevad, et on andestanud. Kuigi nad andestavad, siis ometi on nad pettunud ja pettumus ei kao iialgi kuhugi ära. Skorpion ei pruugi küll öelda, et ta unustanud pole, kuid tema nägu räägib enda eest. 

 

allikas: yourtango