3 TÄHEMÄRKI, kes naudivad üksi olemist

3 TÄHEMÄRKI, kes naudivad üksi olemist

On inimesi, kes ei oska üldse üksi olla, sest neil hakkab igav ning nad ei oska nautida seda rahu ja vaikust, mida omaette olemine neile pakub. Ja siis on jälle neid inimesi, kes eelistavad üksinda olemist suurele seltskonnale niivõrd palju, et veedavad suure osa ajast omaette. Ka tähemärk mängib selles suurt rolli. Toome teieni kolm tähtkuju, kes oskavad ka üksi olemist nautida.

Skorpion

Asi pole selles, et Skorpionile ei meeldiks seltskonnas olla. Meeldib küll, kuid neid häirib, et nad ei oska mõtteid lugeda. Kui Skorpion endale millegi või kellegi kinnisideeks võtab, siis keskendub ta sellele ihu ja hingega. Ta keskendub oma kinnisideele lausa niivõrd palju, et unustab sõprade olemasolu sootuks. Skorpionile meeldib oma mõtetega üksi istuda, ilma et keegi teda segaks.

Neitsi

Neitsi on sedasorti inimene, et talle meeldib seltskonnas olla, aga ta peab seda ääretult kurnavaks. Ta naudib omaette olemist ning tihtipeale unustab ennast mõnda raamatut lugedes tundideks sinna taha. Ta on väga häbelik ja ettevaatlik ning kui Neitsi ennast mugavalt ei tunne, eelistab ta pigem koju jääda. 

Vähk

Vähile meeldivad peod ja meeldib teisi lõbustada, aga kui ta tunneb, et teda kritiseeritakse või halvustatakse, sulgub ta endasse. Vähk armastab kodus olemist ja tunneb ennast kodus hästi. Vähk on väga tundlik ning on aegu, kus maailm tundub talle väga julma kohana. 

 

allikas: Your Tango

Sarnased artiklid