3 TÄHEMÄRKI, KES saavad rikkaks ja edukaks

Tahame seda või mitte, kuid raha mängib meie kõigi elus väga olulist rolli. Raha eest maksame arveid, ostame toitu, käime reisidel ning saame endale lubada mugavust. Ega ilmaasjata öelda, et raha paneb rattad käima. Sellel, kas saame edukaks ja rikkaks, mängib aga suurt rolli ka meie tähtkuju. Nimelt on olemas kolm tähemärki, kellel on suurem tõenäosus kunagi rahas supelda. Kas oled üks neist?

Neitsi

Kui Neitsi leiab enda jaoks midagi, millesse ta usub ja mis teda huvitab, siis pühendub ta sellele sajaprotsendiliselt. Oma eesmärkide saavutamiseks on ta nõus kõvasti tööd tegema. Neitsi on väga tark ja arukas ning ta suudab tulla lahenduste peale, mida paljud isegi ette kujutada ei suudaks. Neitsi on väga helde – tema jaoks on oluline, et ta kodu ja tema ise hea välja näeksid. See ei muuda teda aga laristajaks, vaid otse vastupidi. Kõik kulutused on tal hästi läbi planeeritud. 

Skorpion

Skorpionil on suurepärane kõhutunne ning seda usaldades võib ta mängleva kergusega enda jaoks õigel rajal liikuda. Samuti on tal väga tugev tahtejõud ning ta oskab inimesi oma ideedes veenda ning panna neid uskuma nende õnnestumises. Skorpioni kirglikkus väljendub ka töös ja raha teenimises. Ta liigub väga jõuliselt tähtede poole ning miski ei suuda Skorpionit peatada. 

Lõvi

Lõvi on aus ja kartmatu ning kui vähegi võimalus tekib, armastab ta ohjad enda kätte haarata. Lõvi usub iseendasse ning seetõttu ei karda ta oma arvamust ega mõtteid välja öelda. Temas on olemas loomulik sarm, mis paneb inimesed teda kuulama. See aga toob kaasa mõjuvõimu ja autoriteedi. Lõvi plaanid on julged ning ta ei karda suurelt unistada – see aga toob talle vaid edu. 

allikas: Your Tango