3 TÄHEMÄRKI, KES vajavad rohkem tähelepanu kui paljud teised

Osa inimestest vajab rohkem tähelepanu kui teised. Sellele on mitu psühholoogilist seletust – ema ei pööranud sulle lapsena piisavalt tähelepanu, sulle lihtsalt meeldib kogu aeg keskpunktis olla või siis kardad, et kui sind tähele ei panda, siis inimesed unustavad su. Oma osa mängib aga ka tähemärk ning on olemas kolm tähtkuju, kes vaevlevad suure osa ajast tähelepanupuuduse käes.

Jäär

Jäär on väga enesekindel tähtkuju ning seega pole ka ime, et ta iga peo keskpunktiks on. Isegi kui sa ühtegi Jäära ei tunne, siis teda on inimeste seast kerge ära tunda – ta kõnnib väga iseteadlikult, talle järgneb rahvamass ning ta tõmbab vägisi kõigi pilgud enda poole. Jäär ei pruugi ise tahtlikult tähelepanu otsida, sest ta teab, et ta saab seda niigi. 

Kaksikud

Kaksikud on väga sotsiaalne tähemärk, kes naudib sõpradega koos lõbutsemist. Kui sa veel ei tea, kes peol olijatest on Kaksikud, siis tema on see, kes teisi oma humoorikate juttudega naerma ajab. Kaksikud on tihtipeale tähelepanu keskpunktis, kuid ometi väidavad nad ikkagi, et neile ei pöörata piisavalt tähelepanu. Tema meelest peaksid inimesed temaga rohkem arvestama, sest tal on nii palju neile vastu anda. 

Lõvi

Kui seltskonnast on keegi tähelepanunäljas, siis selleks on Lõvi. Tal on väga domineeriv iseloom ja teda on võimatu ignoreerida. Samuti on Lõvi väga dramaatiline. Kui sa ei pööra talle piisavalt tähelepanu, siis ta sunnib sind seda tegema – ükskõik millisel viisil. Olgu tegu kasvõi enese naeruvääristamisega, ta kasutab kõike viise, et sa talle tähelepanu pööraksid. 

 

allikas: Your Tango