3 TÄHTKUJU, KELLE jaoks aasta 2021 eriti õnnelik tuleb

Yourtango

shutterstock

Iga uue aasta alguses soovitakse, et tulev aasta tuleks eelmistest parim. Nende allpool toodud tähemärkide jaoks tuleb aasta 2021 aga eriti hea. Kes need siis on?

Kaksikud

2021.aastal saadab sind edu nii rahaasjades kui ka pereelus. Sa lõikad seda, mida oled külvanud ja seda positiivses noodis. Sellel aastal tuleb sinu ellu inimene, kes hakkab selles suurt rolli mängima – kas tegu on eluarmastuse või sõbraga, jääb esialgu saladuseks. Töö suhtes algab aasta positiivselt ja ees võib oodata ka karjääritõus.

Lõvi

Sellel aastal tunned ennast õnnelikuna. Väikesed tagasilöögid ei suuda sind heidutada, vaid sa leiad igas asjad midagi positiivset ja head. Aasta 2021  toob sulle enesekindlust ja sisemist võlu, mis kellelegi märkamatuks ei jää. Sa näed hea välja, tunned ennast noore ja kütkestavana.

Kaljukits

See aasta tuleb sinu jaoks edukas ja hiilgav. Kõik, mida sellel aastal alustad, lõpetad sa hiilgavalt. 2021.aasta aitab sul ellu viia kauaoodatud unistusi ja soove. Keskendu nendele ja sa saad seda, millest kaua unistanud oled.