3 TÄHTKUJU, KES kulutavad raha nagu miljonärid

3 TÄHTKUJU, KES kulutavad raha nagu miljonärid

Kas sinu tutvusringkonnas leidub inimesi, kes elavad laia elu ning kulutavad suuri rahasummasid silmagi pilgutamata? Lausa nii, et sul tekib küsimus, et kas tegu on miljonäriga. Raha kulutamisel mängib oma osa aga ka tähtkuju. Nimelt leidub sodiaagimärke, kes kulutavad raha kergekäelisemalt kui paljud teised. 

Portaal Your Tango tõi välja kolm tähtkuju, kes kuidagi raha säästa ei oska, vaid seda liigselt kulutama kipuvad. Neile meeldib seda krabisevat lausa miljonäride kombel kulutada ning jätta endast jõukamat muljet, kui nad tegelikult on. Nendeks on: 

JÄÄR

Jäärale meeldib käia uutes ööklubides, külastada uusi restorane ja osta uusi kleite, mille juurde on vaja ka uusi kingi. Talle ei meeldi, kui teda kaks korda samades riietes nähakse. Olenemata suurtest kulutustest ei paista Jääral kunagi rahast puudu olevat. Ta armastab luksuslikku elustiili, mistõttu peabki tema pangaarve üsna kopsakas olema. 

LÕVI

Lõvile meeldib raha kulutada. Eriti meeldib talle seda teha siis, kui tal on stress või masendus, sest igasugune šoppamine teeb tal tuju heaks. Kuigi Lõvi võib rahaga kergemeelselt ümber käia, oskab ta kaubelda ja teab, kust asju odavamalt saab. Ta külastab tihtipeale erinevaid soodusmüüke ja šoppab kirbuturgudel. 

AMBUR

Amburil pole kahju oma sõprade peale kulutada ning tal on hea meel, kui suudab teistele heameelt valmistada. Amburile meeldib raha suurelt raisata – tema jaoks pole probleemiks kallid puhkusereisid või ägedad koolitused. Amburile meeldib üle kõige lõbutseda ja seega ei tasu olla üllatunud, kui ta tuleb välja ootamatute ideedega. 

Sarnased artiklid