3 TÄHTKUJU, kes on kõige õnnelikumad vallalisena

Kõik inimesed ei ole loodud suhtes olema. Leidub ka neid, kes on tunduvalt õnnelikumad, kui nad on vallalised ning ei pea arvestama mitte kellegi teisega kui ainult iseendaga. Usu või ära usu, aga suurt rolli mängib siinkohal ka sodiaagimärk. Nimelt on olemas kolm tähtkuju, kes on kõige õnnelikumad just vallalisena, kirjutab Relationship Rules.

Kaksikud

Kaksikud ei suuda keskenduda pikka aega ühele ja samale inimesele. Suhtes olemine nõuab rutiini ja stabiilsust – need kaks asja ei ole aga Kaksikutele omased. Kaksikutele meeldivad seiklused ning talle ei sobi pikka aega ühes kohas paigalolemine. 

Neitsi

Neitsi on perfektsionist. Sageli on see ka põhjuseks, miks teised inimesed Neitsile pettumust valmistavad – Neitsi on suuteline leppima vaid ideaalsega. Talle ei meeldi keskpärasus ja ta ootab ka suhtelt palju enamat kui keskpärasust. 

Ambur

Ambur ihkab vabadust ning ta naudib, kui saab vallaline olla. Tema jaoks on suhe justkui kett, mis kaela poob ja takistab hingamist. Samuti leiab ta, et suhe takistab tal oma unistusi ellu viia ning hoiab teda tagasi.