3 TÄHTKUJU, KES ON kõige tujukamad inimesed maailmas

3 TÄHTKUJU, KES ON kõige tujukamad inimesed maailmas

Kas soovid, et ka sina oskaksid oma emotsioone kontrollida, kuid sinu mõistus räägib hoopis teist keelt? Sa lihtsalt ei suuda oma tujusid vaos hoida ning need vahetuvad kiiremini kui paljudel teistel. Ehk polegi viga sinus, vaid oma rolli mängib hoopis sodiaagimärk? Need allpool toodud tähtkujud on kõige tujukamad inimesed maailmas.

Vähk

Küsi ükskõik kellelt, milline on kõige tujukam tähemärk ja kõik vastavad kui ühest suust, et Vähk. Kui Vähil on hea tuju, siis külvab ta kõik lähedased armastusega üle, kui ta aga halvas tujus olema peaks, siis hoia alt – Vähk võib salvata väga valusalt.

Kalad

Kalade tuju võivad mõjutada ka pisiasjad. Pole vahet, kui väikese asjaga on tegemist, kuid see võib kohe Kalade tuju muuta. Kuna Kalad ei oska konfliktiga toime tulla, lükkavad nad selle määramata ajaks edasi. 

Skorpion

Skorpionid tunnevad kõike väga kirglikult ja tema tujud peegeldavad tema intensiivsust. Skorpion ei oska oma halba tuju varjata – kui ta on vihane, saad sa sellest kohe aru. Kui Skorpion on pahas tujus, ei kuula ta mitte kurbi armastuslaule, vaid paha tuju sunnib teda tegutsema. 

 

allikas: yourtango