3 TÄHTKUJU, KES PEAVAD alati oma lubadusest kinni

3 TÄHTKUJU, KES PEAVAD alati oma lubadusest kinni

“Ma luban” – nendes kahes sõnas on midagi maagilist. Olgu selleks siis mõni ametlik leping, suuline kokkulepe või lihtsalt sõbrale lubamine, kuid sinu sõna peaks midagi väärt olema. Nende jaoks, kes ise alati oma lubadustest kinni peavad, on kokkuleppe murdmine väga tõsine altvedamine. Toome teieni kolm tähtkuju, kes oma sõna iialgi ei murra.

Skorpion

Kuigi Skorpionid on väga salakavalad, on nad ühtlasi ka väga uhked. Neilt lubaduse saamine on sama raske nagu hamba väljatõmbamine, kuid kui nad ükskord oma sõna on andnud, teevad Skorpionid kõik, et oma lubadusest ka kinni pidada. Nad teavad oma sõna väärtust ja ei võta seda kergekäeliselt.

Neitsi

Neurootiline Neitsi analüüsib igat olukorda ning valmistub alati kõige hullemaks. Kui nad midagi lubavad, on nad juba tõenäoliselt arvestanud kõigega, mis viltu võib minna, kuid sellest hoolimata tõttavad nad alati appi. Neitsi kohati lausa elab selle jaoks, et lubadust anda ning kõigile näidata, kuidas ta oma sõna oskab pidada.

Kaljukits

Kaljukits ei luba kunagi midagi, mille kohta ta teab, et ei suuda täide viia. Kui Kaljukits midagi lubab, võib juhtuda, et ta seab selle mõneks ajaks tagaplaanile, sest tema elus võib ette tulla tähtsamaid asju, mis ta tähelepanu nõuavad, kuid võid kindel olla, et ta ei unusta oma lubadust. Kaljukits peab alati oma sõnast kinni. 

 

allikas: yourtango

Sarnased artiklid