3 TEGEVUST, mida edukad inimesed õhtuti harrastavad

See kuidas sina defineerid enda jaoks edukust, võib kellegi teise nägemusest küll  totaalselt erineda, kuid miski selles püüdluses säilib alati samana. Kes meist ei sooviks elada ideaalset elu- omada edukat karjääri ning järgida oma unistusi ja eesmärke?

See, kuidas sina defineerid enda jaoks edukust, võib kellegi teise nägemusest küll totaalselt erineda, kuid miski selles püüdluses säilib alati samana. Kes meist ei sooviks elada ideaalset elu – omada edukat karjääri ning järgida oma unistusi ja eesmärke?

Selleks et kõik need aspektid võiksid kergemalt kulgeda, on mõned lihtsad, kuid rutiini nõudvad tegevused, mida harrastada. Just väikestest asjadest kasvavad välja suured saavutused. Heida pilk peale, milliseid väikeseid meelistegevusi harrastavad edukad inimesed õhtuti enne magamaminekut. 

1. Planeerivad homset päeva.

Inimesed, kes elavad eepilist elu, on teadlikud sellest, kui neid on järgmisel päeval ees ootamas mõni oluline sündmus ning neil on kombeks eelneval õhtul oma plaanid hoolikalt läbi mängida ning vahest ehk isegi kõvasti mõelda. Nad kujutlevad end kindlates riietes ning konkreetsete inimestega suhtlemas, nägemas, milline võiks olukord välja näha. Nad jäevad järgmise päeva sündmusi positiivses võtmes ning edulainel. 

2. Loevad. 

Lugemine enne magamaminekut tekitab lõõgastava tunde ning mõtestatud õdusa meeleolu. Põhjuseid, miks just vahetult enne magamaminekut lugemine paljusid inimesi paelub, on mitmeid. Rõõmu, inspiratsiooni ja informatsiooni peetakse enmilevinud hüvedeks, mida lugemine pakub. Lõõgastumist peetakse aga üheks suurimaks põhjuseks, miks edukad inimesed õhtuti lugeda armastavad. 

3. Mõtlevad õnnelikke mõtteid. 

Isegi sellised pisiasjad nagu tänutunne sooja teki, pehme padja ja voodi eest, aitavad kaasa positiivse mõtteviisi loomisele. Edukad inimesed vaatavad möödasaadetud päevale tagasi rahuloluga ning tunnevad oma saavutuste üle rõõmu ning uhkust. Nendes emotsioonides ei kajastu mitte üksnes enda isiklikud saavutused, vaid ühtlasi ka tänutunne kõikidele, kes on kuulunud nende päeva. 

Allikas: powerofpositivity.com