4 LIHTSAT NIPPI, kuidas oma töösooritust parandada

4 LIHTSAT NIPPI, kuidas oma töösooritust parandada

Kuna erinevatel kutsealadel on erinevad nõuded, on keeruline kirja panna üldiseid nõuandeid töövõime parandamiseks. The Financial Diet sai aga sellega hakkama: veebisait pani kirja neli nippi, mis mõjutavad sinu heaolu ja seeläbi ka sinu töösooritust.

Ärka varakult
Head uudised neile, kes ärkavad hommikuti vara. Varajased hommikutunnid on palju tõhusamad, eriti perekonnainimestele. Just siis saad nautida keskkonda, kus keegi sind ei sega, mis annab sulle võimaluse lühikese ajaga olla võimalikult produktiivne. Kui sa ei soovi kohe hommikul ärgates tööd teha, võid hoolitseda ka näiteks enese heaolu eest. Võib-olla annab väike joogapaus hommikule hea alguse?

Kasuta sotsiaalmeediat õigel viisil
Sotsiaalmeedia pakub võimalusi ideede arendamiseks ja võimalust töötada erinevate inimestega. Kas sul mõlgub mõtteis miskit geniaalset? Kindlasti leidub sinu tutvusringkonnas keegi, kes oskab su küsimustele vastata. Selline koostöövõime arendab sind ka siis, kui see ei puutu otseselt sinu töösse. Suhtlemisoskus ja kriitiline mõtlemine tulevad kasuks igal alal.

Harrastused
Kas otsid ikka veel põhjust, miks panna end kirja kursusele, kuhu oled juba ammu tahtnud minna? Nüüd on sul põhjus olemas! On leitud, et hobid, mis pole seotud sinu tööga, parandavad töösooritust. Ja sellel on tõepõhi all: sinu edusammud vabal ajal parandavad sinu enesehinnangut, mis paratamatult peegeldub ka sinu töös. Võimalik, et õpid midagi ka enda nõrkade ja tugevate külgede kohta.

Puhka piisavalt
Kõikjal rõhutatakse, kui oluline on puhata ning sellel on ka põhjus. Inimene vajab puhkust. Seetõttu peaksid hoolitsema ka selle eest, et saad piisavalt magada. Nii tagad selle, et tuled toime nii tööl kui ka kodus.