4 TÄHTKUJU, KES kihluvad valentinipäeval

4 TÄHTKUJU, KES kihluvad valentinipäeval

Valentinipäev on läbi aegade olnud üks kõige populaarsemaid päevi kihlumiseks, sest tähistatakse ju just sellel päeval armastust ning seega peab enamik mehi valentinipäeval oma südamedaami käe palumist romantika tipuks. Allpool toodud neli tähemärki võivad ennast juba kindlalt ette valmistama hakata – just nemad saavad 14. veebruaril abieluettepaneku osaliseks.

Kaksikud

Kuna Kaksikud ihkavad midagi teistsugust ja erilist, võib juhtuda, et kallim viib nad valentinipäeva tähistama mõnda ebatavalisse kohta. Näiteks kokanduskursustele või hoopiski põgenemistuppa ja laskub seal ühele põlvele. 

Lõvi

Lõvi on väga romantiline ja kirglik ning tema käe palumine on justkui filmist pärit: hotellituba on kaunistatud sadade roosiõite ja küünaldega, mängib sensuaalne muusika ja kõige selle keskel põlvitab Lõvi partner koos suure teemantsõrmusega.

Skorpion

Skorpionile saab osaks väga traditsiooniline abieluettepanek. Kallim broneerib teile uhkesse restorani laua ning just siis, kui Skorpion asub magustoitu sööma, avaldab partner suurejooneliselt armastust ja laskub ühele põlvele.

Kalad

Kuna Kalad on väga kodulembesed, palutakse nende kätt just seal. Olete kallimaga kokku leppinud, et veedate selle päeva kahekesti koduseinte vahel ning üllatuslikult saabubki ta töölt suure roosisülemi ja kihlasõrmusega. 

 

allikas: yourtango