5 PIINLIKKU ASJA, MIDA NAISED üksinda kodus salaja teevad

5 PIINLIKKU ASJA, MIDA NAISED üksinda kodus salaja teevad

Igal inimesel on harjumusi, mida ta endale tegelikult ei teadvusta ning enamasti on siinkohal mõeldud just neid väikeseid asju, mida tehakse üksi olles. Avalikult tehes tunduvad need kuidagi piinlikud või ebaviisakad kindlasti, ent kui keegi ei näe, siis ei saa keegi ka kritiseerida.

Igal inimesel on harjumusi, mida ta endale tegelikult ei teadvusta ning enamasti on siinkohal mõeldud just neid väikeseid asju, mida tehakse üksi olles. Avalikult tehes tunduvad need kuidagi piinlikud või ebaviisakad, ent kui keegi ei näe, siis ei saa keegi ka kritiseerida.

Allpool on välja toodud viis asja, mida me suure tõenäosusega kõik teeme, kui teised ei näe:

1. Laseme kõhugaase häälekalt välja

Avalikus kohas seda kindlasti ei tehta ning leitakse lähim tualettruum, kuid üksi olles tundub see igati normaalne, kui kõhugaas suvalisel hetkel välja tuleb.

2. Kisutakse aluspükse kannikate vahelt ära

See on väga ebamugav, kui aluspüksid kipuvad kannikate vahele jääma, kuid teiste ees on ebaviisakas neid ära kiskuda ning enamasti oodatakse selleks hetke, mil keegi ei näe.

3. Põrandale kukkunud toit

Üksi olles ei tee keegi sellest probleemi, kui toit kukub maha. See võetakse üles ja süüakse ära, ent restoranis ei juhtuks seda ilmselt elu sees.

4. Aevastamine

Avalikus kohas aevastades paneb viisakas inimene käe ette, kuid kodustes tingimustes seda tavaliselt ei tehta. Üksi olles on lausa mõnus valjult aevastada ja seda just siis, kui hoog peale tuleb.

5. Seebikate vaatamine

Teatud seebiseriaalid ning tobedad telesarjad sobivad vaatamiseks üksnes üksinda kodus olles. Kummalisel kombel tundub piinlik sellest teistele rääkida, et sa neid vaatad, samas tegelikult need isegi meeldivad sulle.

Allikas: Yourtango

 

Sarnased artiklid