5 SUUREPÄRAST KINGIIDEED naistepäevaks

Buduaar

Märtsi alguses toimuv naistepäev on mitte lihtsalt kena traditsioon, vaid ka sotsiaalselt oluline tähtpäev, mil meelde tuletada oma elus olevaid võrratuid naissoost sõpru ja lähedasi.

Kui traditsiooniliselt kingitakse naistepäeval lilli ja maiustusi, siis miks mitte vürtsitada kingivalikut sel aastal ning üllatada lähedasi millegi paremaga? Alljärgnevalt leiad 5 head kingiideed, mis toovad iga naise suule laia naeratuse.

Spaapakett

Kuna naistepäev on märtsis, on paljudel naistel veel südames karge ja sombune talveilm, mis on sundinud end peitma paksude kampsunite ja jopede alla. Veelgi enam, puhkusteaeg on veel kaugel, seega ei too tröösti ka mõte soojamaareisist.
Mis aga tooks suvise rõõmu su lähedase südamesse tagasi, on mõnus nädalavahetus mõnes Eesti spaas. Eesti idapoolseimas nurgas Narva-Jõesuus asuvad mitmed riigi parimad spaakuurortid, kus poputatakse kõikvõimalike mõnudega – alates massaaživannidest kuni saunarituaalide ja esmaklassiliste restoranideni välja. See on kingitus, mida su lähedane juba ei unusta!

Kuldehted

Kuld on aegumatu väärismetall, mis sobib suurepäraselt oma sügavaimate tunnete näitamiseks. Kui su sõbranna on tagasihoidliku maitsega, sobiks talle hästi peenike kuldkett, mida ta saaks kanda igapäevaselt, hoides sind alati enda lähedal. Lisaks võid kuldketi juurde osta ka kaunid kullast kõrvarõngad, mis täiendavad kaelakeed. Kinkides nii kuldketi kui ka kõrvarõngad komplektina, näitad oma lähedasele, et oled kingituse hoolikalt läbi mõelnud.
Mis kõige parem – kuld on väga vastupidav, ei kaota oma sära ka pika aja jooksul ning väiksemad ehted pole sugugi kallid, seega ei pea muretsema oma kingieelarve lõhkiminemise üle.

Kinkekorv

Nagu öeldakse, siis armastus käib kõhu kaudu. Selle asemel, et aga krabada poest kaasa esimene ettejuhtub kommikarp, mõtle oma kingitus korralikult läbi, pannes kokku personaalne kinkekorv.
Kinkekorv on väga lihtne, ent tabav viis, kuidas lähedasi üllatada. Ainus, mida sa pead tegema, on ostma kauni punutud korvi mõnest sisustuspoest ning täitma selle korvi hea-paremaga.
Mida võiks korvi panna? See jääb sinu kujutlusvõime otsustada. Alates juustudest ja sinkidest kuni kommide, pähklite või veinini – täida korv kõigega, mis täidaks su sõbranna rõõmuga.

Initsiaalide või nimega tooted

Personaliseeritud toodetega ei saa valesti minna. Initsiaale või tervet nime saab peale trükkida või graveerida põhimõtteliselt kõigele: alates ehetest ja käekottidest kuni kohvitasside või patjadeni välja. Ükskõik millisele tootele initsiaale peale kanda, kindel on see, et kingitus on personaalne ning läbimõeldud. Initsiaalide või nime graveerimine muudab iga toote eriliseks – niisama kohvitassi ei kingiks, aga initsiaalidega kohvitass on palju erilisem!
Personaliseeritud toodete hankimiseks tasub pöörduda kingipoodide poole, kes on spetsialiseerunud toodete personaliseerimisele. Ka selliste toodete puhul ei pea kartma hinnasilti, kuna graveerimine ei maksa üldiselt väga palju lisaks. Sinu lähedase rõõm on ju lõppude lõpuks kõige olulisem!

Üllata põnevalt planeeritud päevaga

Paljud naised teavad juba oodata kingitusi sõbrapäevaks, kuid mitte naistepäevaks, mistõttu on see su sõbranna jaoks eriti suur üllatus, kui korraldad talle erilise päeva. Kui naistepäev langeb nädalavahetuse peale, kasuta võimalust, et planeerida oma sõbrannale eriline puhkepäev. Näiteks alusta hommikut hommikusöögiga voodis (või tee talle niisama hommikuks midagi erilist süüa), seejärel minge kinno, bowlingusse, jalutama või tehke midagi muud, mida ta naudiks.
Naistepäev on hea päev oma lähedaste tunnustamiseks. Miks mitte kasutada võimalust ja üllatada sõbrannat toreda ehte, kinkekorvi või spaapuhkusega? Ära unusta oma sõbrannasid sel naistepäeval!