7 ERINEVAT SÕPRA, keda igaüks oma ellu vajab

7 ERINEVAT SÕPRA, keda igaüks oma ellu vajab

Inimestel on erinevaid vajadusi, mida üks ja ainus sõber täita ei suuda. Elagu siis sõbrad – igaühel neist on oma tähtis ülesanne!

Pikaaegne sõber

Aastate jooksul on võinud palju muutuda, oled kogenud erinevaid muudatusi ja läbi käinud kriise. Sõber, kes on kogu selle aja sinu kõrval püsinud, on kullast kallim. Ta teab sind ja ennekõike ta mõistab sind – ta teab ütlematagi, millised asjad sulle stressi põhjustavad. 

Inspireeriv sõber

Selline sõber paneb sind uusi asju proovima ja ennast ületama. Mõnikord vajame oma ellu inimesi, keda imetleme ja see paneb ka meid ennast üritama endast parimat andma.

Usaldusväärne sõber

Ükskõik mis su elus ka ei juhtuks, sa tead, et see sõber toetab sind. Sa usaldad teda niivõrd palju, et usaldaksid ka oma kõige süngemad saladused talle ja tead, et ta ei mõista sind hukka. 

Sõber, kellega on ühised kogemused

Ülikoolisõbrad, rasedate grupist leitud sõber, trennis kohatud sõber… Kui olete kogenud samal ajal samasuguseid asju, võib teie vahele sündida väga omalaadne side. 

Draamakuninganna

Inimene, kelle elus juhtub igasuguseid asju, võib sinu ellu väga vajalikku perspektiivi tuua. Sellepärast mahub meie südamesse ka sõber, kelle elus üks kriis lõppeb ja teine algab: saame olla tema jaoks see sõber, kes rahustab ja toetab. 

Hingesugulane

Hingesugulane on inimene, kellega tunned sellist lähedust, et tundub, nagu teaksid teda kogu oma elu. Temaga võid vahepeal ka vaikuses olla – milleks rääkida, kui sa tead niigi, millest ta mõtleb? Teisest küljest, kui satute jutusoonele, siis juttu jätkub hommikuni.

Uus sõber

Selge on see, et vanad sõbrad on kallid. Kuid ära lepi vaid nendega – uus sõber võib laiendada su maailmapilti ja rikastada elu. 

 

allikas: Prevention