7 KINDLAT MÄRKI: sa lähed iga päevaga aina rohkem oma ema moodi

Vaatame tõele näkku: kõik naised muutuvad ajapikku oma emaks. Sellega võib kas leppida, või seda terve ülejäänud elu lihtsalt eitada. Parem variant oleks vist siiski see omaks võtta, sest olgem ausad - meie emad on asendamatud ja kahtlemata kõige tugevamad naised maailmas! 

Vaatame tõele näkku: kõik naised muutuvad ajapikku oma emaks. Sellega võib kas leppida või seda terve ülejäänud elu lihtsalt eitada. Parem variant oleks vist siiski see omaks võtta, sest olgem ausad – meie emad on asendamatud ja kahtlemata kõige tugevamad naised maailmas! 

Siin on mõned märgid selle kohta, et ka sina oled juba oma emaks muutumas: 

1. Kui sa märkad, et keegi on liiga õhukeselt riides, siis tahaksid teda noomida ja raputad alateadlikult pead, sest nii võib ju külma saada! 

2. Kohtud laupäeval sõbrannadega, et kohvi juua, sest need päevad, kui õhtused kokteilid aktuaalsed olid, on juba ammu möödas. 

3. Sa ei suuda ära oodata, millal juba magama saaks. Mitte miski ei tee sind õnnelikumaks kui kaheksatunnine uni. 

4. Oled sõbrannadega “tänapäeva noorust” lahanud. See teema käib teie vestlustest aina tihemini läbi. 

5. Sinu ideaalne pühapäev hõlmab endas lõunauinakut. 

6. Sinu huvi sotsiaalmeedia kasutamise suhtes on väike. Sa ei mõista, milleks laadida Instagrami üle ühe pildi päevas ja sul pole aimugi, mis asi on Airdrop. 

7. Sa jumaldad sisustuspoodides käimist. Võiksid neis vabalt mitu tundi ringi mütata ja tahaksid iga kord pool poest endale koju tassida. 

her.ie