7 MÄRKI, ET VEEDAD liiga palju aega kodus

7 MÄRKI, ET VEEDAD liiga palju aega kodus

Kui oled suutnud kõik õigesti teha, on kodu sinu jaoks üks tõeline kindlus – hubane koht, kus tunned end tõeliselt vabalt ja kus sa ei pea kellelegi millegi eest vastust andma. Kuid sama tähtis, kui on sinu kodune keskkond, on ka sinu muud toimetused kodust väljas, kus kohtud ka kellegi teisega, kui oma kodulooma või televiisoriga. Enne kui tähelegi paned, avastad end juba 7. nädalavahetust järjest üksinda diivanil lösutamas ja mõtled, kuidas küll nii läks.

1. Sinu toasussid saavad rohkem kasutust, kui su teised jalanõud
Kui sinu riidekapp pole juba pikalt päevavalgust näinud, võiksid mõelda välja minemise peale. Need ägedad saapad, mille 2 aastat tagasi Buduaari turult ostsid, tahavad ju ometi sõprade komplimente saada, seega võta kasvõi see põhjuseks, et üle pika aja välja minna!

2. Sa oled põhimõtteliselt kogu aeg dressides
Jah, need on mugavad. Kuid olgem ausad – sa näed välja nagu kodutu! Proovi vähemalt kodust välja minnes alati midagi viisakamat selga panna. Usu, juba see teeb su tuju paremaks ja tunned, et tahadki rohkem väljas käia.

3. Sa ei mäleta, millal sa viimati väljas söömas käisid

Kodus söömine on soodne ja mugav, oleme nõus. Kuid sõprade või partneriga väljas söömine ei ole mitte lihtsalt kõhu täis saamine, vaid emotsioon. Sa oled naudinguid väärt!

4. Sa tunned, et televiisorist ei tule enam midagi põnevat
Me kõik väärime üht head seriaali, millega sammu pidada ja mida vahel õhtuti peale pikka tööpäeva vaadata. Kuid kui sinu jaoks on kõik sarjad sellised, pole sul ilmselt millekski muuks aega. Oled arvatavasti nad kõik läbi vaadanud ja midagi pole enam järel. Tea, et see on märk liigsest televiisori vaatamisest!

5. Sinu sõbrad ei vaevugi sind enam välja kutsuma
Nad ei ole rumalad ja oskavad järeldusi teha küll. Kui sa ütled tihti ei, ei tule neil järgmistel kordadel meeldegi sind kutsuda, sest nad lihtsalt ei näe sind kunagi. Püüa rohkem, sest sa ei saa eeldada, et nad igavesti üritama jäävad!

6. Sa räägid oma koduloomaga rohkem, kui inimestega
Me kõik räägime oma koduloomadega ja see on tõesti armas, kuid inimesena pead sa siiski ka inimestega suhtlema.

7. Välja minemisele mõeldes lähed sa pabinasse
Kui oled harjunud ainult iseenda (või oma koduloomaga) aega veetma, tunned kindlasti, et sul pole teistega millestki rääkida. See on müüt! Lihtsalt mine vooluga kaasa ja naudi seltskonda – sa ei pea ju õhtujuhiks hakkama!

Allikas: Bustle.com