7 NIPPI, millise fotoga püüad kindlasti Tinderis tähelepanu

Tänapäeval võib oma tulevase partneri leida ka kodus diivanil istudes. Kuigi tutvumissaitidelt kallima otsimine on tehtud väga lihtsaks, tekivad ka seal omad mured. Millest rääkida, et ma huvitav välja paistaks? Mis saab siis, kui kaaslane osutub suureks pettumuseks? Rahu, ainult rahu. Kõigepealt oleks mõistlik üle vaadata, millised fotod sul tutvusmislehel üleüldse on. 

Kui soovid teise inimesega tutvuda, siis esmalt peab tema välimus meile silma paistma ja huvi äratama. Me ei vaata piltidelt pelgalt füüsilist atraktiivsust, vaid üritame ära arvata ka selle inimene sotsiaalset ja vaimset taset: kas mul võiks temaga midagi ühist olla? Seetõttu on väga oluline, et tutvumislehtedel olevad fotod räägiksid midagi ka sinu enda kohta ning oleksid läbi mõeldud. 

Kuidas siis pildiga tähelepanu püüda?

1. Profiilipildil võiks olla sinu nägu. Vali pilt, kus su nägu on selgelt näha. 

2. Lisa ka fotosid, mis räägiksid midagi sinu või su hobide kohta. Fotodel võiksid olla erinevad näoilmed ning pildistatud erineva nurga alt. 

3. Paljasta sobivalt. Ära peida ennast suurte päikeseprillide, kübara või kaabu taha. Tinderi statistikast on selgunud, et päikeseprillid vähendavad huvi 15 protsendi ja kübar 12 protsendi võrra. 

4. Naerata. Siiras naeratus suurendab potentsiaalsetes partnerites huvi 14 protsendi võrra. Pea see fakt meeles, kui laed profiilipildiks müstilise kaadri, kus vaatad tõsisel ilmel kaugusesse. 

5. Kaalu, mis nurga alt pildistad. Seljatagant või küljelt võetud pildid vähendavad huvi 20 protsendi võrra. Kõige paremad on pildid, mis on võetud otse eest. Jälgi aga, et pilt poleks võetud liiga lähedalt. 

6. Ära püüa kõikidele meeldida. Välimus, mis tekitas meestes vastakaid arvamusi, sai tunduvalt rohkem tähelepanu kui selline välimus, mis oli esmapilgul kena. 

7. Võta pildile ka lemmikloom. Match.com-i poolt läbi viidud uuringust selgus, et fotod, kus oli peal ka lemmikloom, tekitasid meestes 26 protsendi ja naistes 35 protsendi võrra suuremat huvi. 

Väldi fotosid:

– mis on udused ja fookusest väljas.

– mis on väga vanad. 

– fotosid, kus kannad päikeseprille või suurt kübarat. 

– kus poseerid nappides trennirõivastes. 

– kus poseerid aluspesu väel.

– kus lisaks sinule poseerivad ka su lapsed. 

– mis on tehtud koos endiste kallimatega. 

– kus näitad oma maist vara. 

 

allikas: Ilta Sanomat