8 JUBEDAT UNENÄGU, mis tegelikult midagi head tähendavad

8 JUBEDAT UNENÄGU, mis tegelikult midagi head tähendavad

Kui mõtlema hakata, siis on unenäod väga imelikud asjad. Need on emotsionaalsed, tihti sisaldavad väiksemaid ning suuremaid draamasid ja inimesel, kes und näeb, puudub sündmuste üle igasugune kontroll. Tavaliselt me  oma unenägusid ei mäleta, aga võimsad unenäod võivad meie emotsioone tugevalt mõjutada, täites meid siis olenevalt selle sisust, kas hirmu, ärevuse, rõõmu või enesekindlusega. 

Kui mõtlema hakata, siis on unenäod väga imelikud asjad. Need on emotsionaalsed, tihti sisaldavad väiksemaid ning suuremaid draamasid ja inimesel, kes und näeb, puudub sündmuste üle igasugune kontroll. Tavaliselt me oma unenägusid ei mäleta, aga võimsad unenäod võivad meie emotsioone tugevalt mõjutada, täites meid siis olenevalt selle sisust kas hirmu, ärevuse, rõõmu või enesekindlusega. Teatud unenäod on üsna levinud. Paljud unenäod, mis tunduvad jubedad ning hirmutavad, peidavad endas hoopiski teistsugust tähendust. Siit leiad kaheksa levinud õudusunenägu ning nende tegeliku tähenduse. 

Surm 

Surma unes nägemine võib hirmutav olla, aga surm või suremine ei tähenda, et keegi sinu lähedastest varsti seda teed läheb. Surm sümboliseerib suurt muutust, uue eluviisi leidmist. 

Kukkumine 

Kaljult kukkumine võib olla märk sellest, et tunned end kontrolli alt väljas olevat. Aeglane kukkumine esindab positiivset vabastamist, ebavajalikust loobumist. 

Rasedus 

Ka rasedus kuulub nende asjade nimekirja, mis mõne inimese tõsiselt endast välja võib viia. Unes rase olemine ei tähenda, et peaksid poodi beebiasju ostma minema. See on hoopis märk sellest, et sinu ellu on midagi uut tulemas. Rasedus sümboliseerib arengut, muutust ja uut peatükki. 

Jälitamine 

Kui keegi sind unenäos jälitab, siis järelikult on sul elus mõni võimalus, mida sa veel mingil põhjusel kasutanud pole. Mõtle hoolega, millega võiks tegemist olla ning lõpeta selle eest põgenemine. 

Alasti olemine 

Ka see pole alati negatiivne sümbol. Alasti olemist võib tõlgendada enesekindluse märgina, ka avatuse ja aususena. 

Maod 

Maod on märk loovusest, olgu see siis hingeline, vaimne, emotsionaalne või midagi füüsilist. Võimalus läbi loovuse midagi uut õppida. 

Seks kellegagi, kes sulle ei meeldi

See on küll veider, aga reeglina peegeldab selline voodipartner omadusi, mida sooviksid endas arendada, olgu selleks siis juhtimisoskus, enesekindlus või intelligents. 

Seks võõraga 

Sinus on talent, mida oled juba liiga kaua alla surunud. 

 

bustle.com