8 VIISI, MIS AITAVAD SUL koheselt oma tahtmise saavutada

8 VIISI, MIS AITAVAD SUL koheselt oma tahtmise saavutada

Tahaksid uut kodu? Unistad imelisest reisist kuskile kaugele? Tunned, et väärid ametikõrgendust ning suuremat palka? Kinnita oma pilk eesmärgile ja saa, mida tahad ning seda mitte homme või järgmisel nädalal, vaid kohe praegu! 

Tahaksid uut kodu? Unistad imelisest reisist kuskile kaugele? Tunned, et väärid ametikõrgendust ning suuremat palka? Kinnita oma pilk eesmärgile ja saa, mida tahad ning seda mitte homme või järgmisel nädalal, vaid kohe praegu! 

Miski ei takista sind oma tahtmist saavutamast, ainus, mis sind takistada saab, oled sina ise. Seda viga annab õnneks parandada. Siin on kaheksa lihtsalt viisi, mis aitavad sul oma tahtmise saada. 

1. Ole enesekindel. 

Kui sina endasse ei usu, siis ei tee seda ka keegi teine. Usu endasse ning oma võimetesse. Pane eesmärk paika, mõtle, millised sammud peaksid selle saavutamiseks astuma ja tee see lihtsalt ära! 

2. Usalda oma sisetunnet. 

Kui tunned sisimas midagi halba, siis on sellel tavaliselt ka põhjus. Sina ise tunned ennast kõige paremini. Ära lase kellelgi oma otsustusvõimet mõjutada. Kui sisetunne on õige, siis usalda seda ja ära mõtle üle!

3. Ära lepi eitava vastusega. 

Proovi enda eesmärgile loovalt läheneda. Kasuta enda unikaalseid tugevusi selleks, et raskustest üle saada. Ära lase esimesel takistusel end peatada, vaid tule oma turvatsoonist välja ja näita, milleks sa tegelikult võimeline oled!

4. Ära lase teistel enda tööst kasu lõigata. 

Mitu korda on juhtunud, et sina teed kogu raske töö ära ja keegi teine saab selle eest kiita? See peab lõppema! Kui lahendad tööl mõne probleemi, juhid edukalt mõnd projekti või aitad mõne positiivse muutuse läbi viia, siis ole selle üle uhke ja näita seda õigetele inimestele.

5. Tea, kes on sinu tõelised sõbrad. 

Kahekümnendates saab üsna selgeks, millised inimesed sinu tutvusringkonnast on need, kes sinu jaoks alati olemas on. Valva nende seljatagust ning hoia neid alati enda lähedal. Sa tead, keda võid usaldada – viska kahepalgelised inimesed oma elust välja. Ära karda vajadusel suhteid lõpetada! 

6. Kasvata endale paks nahk. 

Konstruktiivne kriitika ja kiusamine on kaks täiesti erinevat asja. Õpi neil vahet tegema ning ära lase end kunagi kiusata. Kui keegi seda teeb, siis tuleta endale meelde, et see ütleb tema kohta nii mõndagi. Ära võta tema sõnu südamesse. 

7. Vali oma lahingud ise. 

Tea, milliste asjade eest oled valmis seisma ja mis on võitlemist väärt. Kui asjad hakkavad kontrolli alt väljuma, astu samm tagasi ja keskendu tähtsatele asjadele. Ära raiska oma energiat väikeste probleemide ja tühiste inimeste peale. 

8. Ära anna iial alla. 

Ebaõnnestumine on viimane etapp enne edu. Oprah, Steve Jobs ja Michael Jordan – kõik nad pidid enne suure edu saavutamist tulest ja veest läbi käima. 

her.ie