9 TÜÜTUT ASJA, mida paarikesed vallalistele sõpradele teevad

Oled siiani vallaline? Väga tore! Isegi kui oled kahtlemata vaba olles õnnelik ja imeline, ei pruugi sinu suhtes olevad sõbrad sellest alati aru saada. Sind ,,aidata" püüdes võivad sõbrad vahel kogemata asjad liigagi keeruliseks ja tobedaks ajada.

Oled siiani vallaline? Väga tore! Isegi kui oled kahtlemata vaba olles õnnelik ja imeline, ei pruugi sinu suhtes olevad sõbrad sellest alati aru saada. Sind ,,aidata” püüdes võivad sõbrad vahel kogemata asjad liigagi keeruliseks ja tobedaks ajada.

Näiteks nii:

1. Nad ei paku sulle +1 võimalust oma pulma

Pulmakutsed saadetakse külalistele üldiselt juba mitu kuud enne üritust, mis tähendab, et kui sulle ei anta võimalust võtta kedagi kaaslaseks, ei ole su sõpradel sinusse üldse usku! Kas nad tõesti arvavad, et sa ei või kohe homme oma elu armastuse otsa sattuda ja selleks ajaks ka ise juba püsisuhtes olla?

2. Nad paigutavad su istuma vallaliste lauda

Veel hullem, kui kaaslaseta tulemine, on see, kui sa ei saa tähistada oma suhtes sõpradega ühes lauas, vaid pead aega veetma poolvõõraste vallalistega. Mida veel!?

3. Nad korraldavad sulle pimekohtinguid

Sa arvad, et lähed välja ühe oma sõbranna ja tema elukaaslasega, kuid siis tabab sind üllatus – nad on võtnud kaasa kellegi, kes pidavat olema sinu jaoks ideaalne kaaslane…

4. Nad üritavad igal hetkel sulle kaaslast leida

Su sõbrad arvavad, et aitavad sul baaris sõpru leida, kuid reaalsuses on nad nii elevil, et teevad sulle pigem häbi. Nad räägivad võhivõõrastele erinevaid positiivseid detaile sinu elust, justkui üritades sind neile maha müüa. Piinlik!

5. Nad räägivad oma vanematele sinu halvast armuelust

Pole midagi ebamugavust tekitavamat, kui kohata oma sõbra ema toidupoes ja ta hakkab sulle soovitama erinevaid võimalusi, kuidas kaaslast leida…

6. Nad räägivad sinu vanematele sinu halvast armuelust

Kui eelmine punkt tekitab ebamugavust, siis sarnane vestlus omaenda vanematega on veelgi tobedam.

7. Nad jälgivad internetis igaüht, kes sulle natukenegi meeldib

On väga armas, et su sõbrad hoolivad, kuid nemad ei ole ju need, kes selle inimesega kohtama lähevad… Ometi on nad rohkem elevil kui sina.

8. Igal grupifotol seisad sa üksinda kõigi paarikeste keskel

2+2+2+2+2+2… Ja sina klaasi hoidmas.

9. Nad kutsuvad sind teiste paarikestega koos hängima ja väidavad, et see pole imelik

Jah, see pole imelik, sest sina saad olla fotograaf sel ajal, kui nemad erinevaid armsaid poose teevad.

Allikas: Hellogiggles.com