Aegumatud esemed, mida alati omama peaksid

Aegumatud esemed, mida alati omama peaksid

Ajal, mil fotoalbumid on kolinud Facebooki ja märkmikud nutitelefoni, peaksime endale siiski aeg-ajalt meelde tuletama, et vanamoodsana näivate esemete omamine on ka praegu kuldaväärt.

Ajal, mil fotoalbumid on kolinud Facebooki ja märkmikud nutitelefoni, peaksime endale siiski aeg-ajalt meelde tuletama, et vanamoodsana näivate esemete omamine on ka praegu kuldaväärt.

1. Kirjatarbed päris kirjade kirjutamiseks. E-maili ja postiga saadud kirja vahel on suur vahe. Käsitsi kirjutatud kiri paneb saajat end eriti eriliselt tundma.

2. Fotoalbum, mis ei ole Facebookis. Kaunisse fotoalbumisse pandud pilte on vanade aegade meenutuseks tore vaadata nii külalistel kui ka sinul endal.

3. Täienev raamaturiiul. Kuigi Kindle on mugav ja kasulik abimees, tundub ikkagi palju parem hoida käes ja lugeda tõelist raamatut.

4. Käekell aja vaatamiseks. Kuigi oleme kõik läinud mugava vastupanu teed ning haarame kellaaja teadasaamiseks taskust mobiiltelefoni, tekib vahel olukordi, kus telefon ei ole lubatud. Näiteks koosolekutel, kinos või teatris. Peale selle on käekella vaatamine kiirem ja lihtsam, kui keegi tänaval kella küsib.

5. Füüsilisel kujul aadressi- ja telefoniraamat. Mida sa teeksid siis, kui kaotaksid telefoni? Märkmikusse kirjutatud aadressid ja telefoninumbrid võivad ühel hetkel suureks kasuks tulla.

6. Multifunktsionaalne taskunuga. Selle pisikese taskunoa, mis sisaldab kruvikeerajat, pudeliavajat, väikest nuga, hambaorki ja kääre, omamine on ülikasulik. Sinust saab pidudel alati see inimene, kellel kõik olemas on.

7. Lauamängud. Kuigi videomängud on vahvad, on sõpradega lauamängude mängimine tore ja lõbus ajaviide, mis tuletab meelde lapsepõlve.

8. Väike õmblemistarvikute karp. Vahel tuleb ette olukordi, kui mõni auk seelikus vajab parandamist või pluus uut nööpi. Sellisel hetkedel tänad end, et saad tänu niidi, nõela ja väikeste kääride omamisele probleemi kiirelt lahendatud.

9. Taaskasutatavad purgid. Peale selle, et säästad purkide taaskasutamisega loodust, näevad need põnevad välja ning saad neid ka ise oma soovi järgi kaunistada.

10. Retseptiraamat. Pinterest on küll tore, aga kui ajad söögitegemise ajal oma sülearvutile kastet, muutub olukord hoopis vastupidiseks. Säästa end ja oma tehnikavidinaid ning hangi päris kokaraamat.

11. Füüsilisel kujul muusika. Sarnaselt raamaturiiulile ütleb ka plaatide kogumik sinu kohta palju. Keegi ei saa aga seda teada, kui kõik su lemmiklaulud on peidetud Spotify’sse.

Allikas: buzzfeed.com