Aita aidata lastekodulapsi hariduse saamisel!

Pühapäeval, 16. mail algusega kell 17 toimub Vabaduse väljakul heategevuslik kontsert ’’Aita mõelda suurelt’’, mille eestvedajateks on Estonian Business Schooli ja Tallinna Pedagoogilise Seminari üliõpilasesindused. Heategu tudengilt tudengile.

Pühapäeval, 16. mail, algusega kell 17 toimub Vabaduse väljakul heategevuslik kontsert ’’Aita mõelda suurelt’’, mille eestvedajateks on Estonian Business Schooli ja Tallinna Pedagoogilise Seminari üliõpilasesindused. Heategu tudengilt tudengile.

Esinejateks on Ott Lepland, Toe Tag, Jana Kask, Disko 4000, Marvi Vallaste, Kethi Uibomägi, Ikevald Rannap ja Ketikoerad, Karavan, Margus Tsahkna, EBS Kammerkoor, Mari-Liis Aasmäe, Esto Libre. Laulude vahepalaks annavad vürtsi Koolitants 2010 parimad tantsustuudiod: D-LUX, Prodance ja Jete.

Ürituse eesmärk on toetada lastekodu lapsi ülikoolihariduse saamisel. Projektis osalemiseks on laekunud mitmeid avaldusi lastekodudest üle Eesti. Annetustest saadav tulu läheb lastekodulaste õppemaksu tasumiseks. Kontserdi eesmärgiks on samuti suunata ühiskonna tähelepanu perekonnata jäänud lastele ning sisendada neile teadmist, et neist hoolitakse.
Projekti üks peakorraldajatest Ikevald Rannap: „Tahame saata 2010. aasta sügisel mitu lastekodulast kõrgkooli õppima. Kontserdiga soovime pakkuda emadele, isadele, vanaemadele, vanaisadele, noortele ja lastele imelist muusikalist elamust ja lõbusat pühapäeva õhtupoolikut koos pisikeste heade tegudega. Iga annetatud kroon on lastele vajalik nende unistuste täitumiseks…”
„Kõrgkooli astudes on noorel suured rahalised väljaminekud nii õppemaksu tasumisel kui ka elamisel. Suurt rolli mängib sealjuures pere toetus. Lastekodulapsel on keerulisem õppelaenu taotleda, sest neil puuduvad vanemad, kes tavaliselt on laenu käendajaks. Finantsiliste võimaluste puudumine ei tohiks olla takistuseks ühegi elluastuja unistuste täitumisel,” lisas TPSi üliõpilasesinduse endine juhatuse esimees Kethi Uibomägi.

Üritus kestab 17.00-19.00. Annetusi saab teha telefoninumbril 900 6500 (kõnehind 25 krooni), kontserdipaigas olevatesse korjanduskarpidesse ja kodulehel.
Tegemist on EBS ja TPS tudengite koostööga, mis toimub teist korda. Eelmisel aastal kandis heategevusprojekt nime Pinta-Pänta KevadJämm, kus koguti raha Tallinna Perekeskuse toetuseks. Sellel aastal tehakse ka koostööd projektiga Tähelaps, millel on sarnane eesmärk “Aita mõelda suurelt” üritusega.

Loe lisaks: http://www.aitamoeldasuurelt.ee/

Kohtumiseni pühapäeval!