ASTROLOOG: sünnipäeval reisil olemine võib mõjutada sinu uut eluaastat!

ASTROLOOG: sünnipäeval reisil olemine võib mõjutada sinu uut eluaastat!

Buduaar sai teada astroloog Triin Tobberilt huvitava fakti – sinu tulevast eluaastat mõjutab koht, kus sa oma sünnipäeval viibid. 

Buduaar sai teada astroloog Triin Tobberilt huvitava fakti – sinu tulevast eluaastat mõjutab koht, kus sa oma sünnipäeval viibid. Palusime Triinul lahti seletada, mida see tähendada võiks.

“Sinu elulugu saab alguse sinu sünnikohast ja hetkest, mil otsustasid siia ilma tulla. Täpselt niisamuti saab uue eluaasta algushetkeks lugeda sinu sünnipäeva.

Päev on sama, kuid koht võib olla teine ja tänu sellele võib ka eluaasta kaart oluliselt muutuda. Seda teooriat on muidugi raske testida, sest puudub võrdlusvõimalus – mis oleks saanud siis, kui oleksid läinud oma elukohast kaugele ja sellega muutnud oma selle aasta kaarti? 

Ometi on maailmas palju inimesi, kes on julgenud teha selliseid katsetusi ja päris edukalt. Kes on suutnud päästa oma töökoha, kes paarisuhte, kes leidnud uut inspiratsiooni ja seda küllaltki ebatõenäolises situatsioonis (ainuke, keda ei koondatud või leppimine siis, kui lahutuspaberid juba sisse antud). Ilmselt peitub seletus küllaltki palju ka tahtes – kui võtad midagi füüsiliselt ette, et olukorda muuta, siis saadad sellega universumile väga tugeva signaali.

Kuna Eesti on siiski nii väike, ei ole siin nii suuri kõikumisi eri asukohaga kaartide vahel, kuid välismaa puhul mängib küll olulist rolli, kas alustada uut eluaastat Taist, Türgist, Hispaaniast või hoopis Ameerikast.”

Kui sind hakkas huvitama, kuidas astroloogia sinu sünnihetke tõlgendab või soovid enda kohta midagi uut teada saada, telli Triin Tobberilt enda sünnikaart. Kirjalik sünnikaart on ka hea kingiidee nii lapsele kui täiskasvanule.

Vaata sünnikaardi tellimise kohta lähemalt SIIT

 

Buduaar.ee