ASTROLOOGIA: Mis on sinu missioon? Missugust annet või tarkust tulid teistega siia jagama?

Argielu virrvarris sellele just iga päev ei mõtle, aga kõikidel meil on hetki, kus oleme sunnitud juurdlema, mida me üldse siia maa peale tegema tulime. 

Argielu virvarris sellele just iga päev ei mõtle, aga kõikidel meil on hetki, kus oleme sunnitud juurdlema, mida me üldse siia maa peale tegema tulime. Mis on minu missioon? Missugust annet või tarkust tulin teistega jagama? See teadmine aitaks elus targemaid valikuid teha ja elada nii, et tunneksid sisemist rahulolu, kuna teed enda jaoks õiget asja. Astroloog Triin Tobber avaldas Buduaarile, kuidas enda missiooni kindlaks teha.

Kõiki meid võib pidada õpetajateks – mõni teeb seda positiivse, teine negatiivse eeskuju kaudu. Mõistvam suhtumine kaasinimestesse ja hädasolijate abistamine võivad olla ajendatud kellegi südamesoojusest kui ka hoopis mõne teise inimese julmast käitumisest. Esimene oleks eeskujuks, mida järgida, teise käitumisele on soov vastanduda. Passiivne ja ennasthaletsev inimene võib oma armetut elu kurtes tõugata teisi aktiivselt uut elu rajama, et mitte laskuda samasugusesse hädaorgu. Ometi ei pruugiks esmapilgul just pidada selle õnnetu hinge missiooniks innustada inimesi julgelt enda eest seisma ja tegutsema.

Mis on sinu elu ülesanne? Mida oled sina tulnud õpetama? Meetodeid oma missiooni teadvustamiseks on mitmeid. Astroloogina olen viimasel ajal palju uurinud just sünnieelset päikesevarjutust, mida peetakse samuti endale võetud eesmärgi sümboliks. Päikesevarjutus kui ülivõimas noorkuu väljendab justkui vajadust hakata liikuma teatud suunas ja et neid omadusi inimkonnas arendada, on vaja Maa peale tuua hingi, kes on vastava õppetüki juba omandanud ja oleksid valmis seda teistega jagama. Nii saab seda pidada omamoodi taevaseks tellimuseks – paluks nüüd diplomaate või hoopis säravaid loomeinimesi jne. Kõikidest sel ajal sündinud lastest ei saa lepitajad või kunstnikud, kuid igaüks täidab omal moel seda sünnieelset lepingut. 

Hiljuti hakkas silma foto Tyra Banksist, kus ta hoiab süles oma kauaoodatud last. Tyra on sündinud 4. detsembril 1973. aastal ja sellele päevale eelnev päikesevarjutus leidis aset Vähi märgis sama aasta 30. juunil. Seega sündisid selles ajavahemikus lapsed, kellel on oskus luua oma ümber turvalist keskkonda, innustada olema perekesksemad ja pakkuda õlga, mille najal nutta. Eesmärk on õpetada inimestel oma tundeid aktsepteerima ja väljendama. Kes on kunagi vaadanud Tyra Banksi modellisaateid, on ilmselt tähele pannud, kui palju tähtsust omistatakse hingehaavade tunnistamisele. Hoolitsusvajadus, mis on seni ilmnenud “modelliemme” rollis, leiab nüüd uutmoodi rakendust ja seletab ka tema müstiliselt lummavat pilku oma pisipoega süles hoides… 

Meestest võiks näiteks tuua Leonardo DiCaprio, kes on sündinud aasta hiljem. Ta sündis mõned päevad peale päikesevarjutust ja seega ühtib see tema päikesemärgiga, milleks on saladuslik ja intensiivne Skorpion. Sünnieelne päikesevarjutus selles märgis viitab lubadusele rääkida asjadest, mille puhul paljud silma kinni sooviksid pigistada või mida peetakse tabudeks – surm, seksuaalsus, kuritegevus, hingesoppi peidetud saladused jne. Skorpion on kinnisidee, ekstreemsuste, intensiivsete tunnete ja ümbersünni sümbol ning missiooniks võib olla näidata, et ka kõige keerulisemast olukorrast on võimalik tõusta. Tundub, et Leonardol on õnnestunud seda teha läbi oma rollide – sageli kaval meistermanipulaator, kes näeb teiste sisse, või siis hoopis “mees, kes jäi ellu”. 

Peale päikesevarjutuse on huvitav jälgida ka sünnieelse kuuvarjutuse paiknemist sünnikaardis, sest kui päikesevarjutus sümboliseerib endale võetud kohustust kätteõpitud oskusi teistega jagada, viitab kuuvarjutus aga teemale, mida tulid ise õppima.
Seega oleme kõik gurud ja õpipoisid.

Buduaarile astroloog Triin Tobber

TELLI PERSONAALNE VARJUTUSTE KIRJELDUS, hind 15 €: Kui sa soovid teada, kus asetuvad sinu sünnikaardis sünnieelne päikese- ja kuuvarjutus, telli Triin Tobberi sünnieelsete varjutuste kirjeldus. See annab aimu, mida tulid selles elus teistele õpetama ja mida ise õppima ning kuidas annab tervis sulle märku, kui sa neid kokkuleppeid ei täida. 
Sünnieelsete varjutuste kirjeldust on võimalik tellida ka siis, kui sündmise kellaaeg ei ole teada. Telli kirjeldus SIIT