Buduaari armu – ja tervisehoroskoop 2010

68 kommentaari
Buduaari armu – ja tervisehoroskoop 2010

Mida toob 2010. aasta Sulle? Kas lõppude lõpuks kappab su poole kauaoodatud prints valgel hobusel? Kas saad lahti oma halbadest harjumustest või ootab sind ees hoopis suhetedraama keerukad käigud? Loe ja saa teada!     

Mida toob 2010. aasta Sulle? Kas lõppude lõpuks kappab su poole kauaoodatud prints valgel hobusel? Kas saad lahti oma halbadest harjumustest või ootab sind ees hoopis suhetedraama keerukad käigud? Loe ja saa teada! 

 

JÄÄR (21.03 – 20.04)

Armastus
Asjad lähevad paremuse poole, kuna Jäära mõjutav planeet Marss soosib teid sel aastal just armuvallas. Hirmud ja kahtlused kaovad, kuna olete valmis silmitsi seisma tõega, isegi kui see teile ei meeldi. Teete kõik selleks, et võita enda armsama tähelepanu ning püüate hoida lähedat sidet inimestega, kellega tunnete emotsionaalset lähedust. Olete avatum ning suhtlete inimestega tihedamini. Neil, kellel armsam olemas, tuleks end täielikult pühendada oma suhtele. Vallalistel soovitaks hakata tegutsema, et mitte igaveseks vallaliseks jääda. Sõprussuhted tugevnevad, sõprusest saab armastus ning armastus kasvab tugevamaks tänu sõprusele. Ärge alahinnake juhuseid – aasta keskpaiku on teil ideaalne võimalus kohtuda oma elu armastusega.

Tervis
Kuni aprillini teie energiavarud aina suurenevad, elujõud, mis teiega kaasneb, muudab paremaks kõik, mille olete sel aastal ette võtnud. Moraalne energia on see, mis tekitab teis eufooriat, justkui oleks kõik võimalik ning uskuge – te ei eksi! Pidage ainult meeles – ärge raisake end ainult asjadele, mis teile meeldivad, sest energiat on vaja ka raskemateks aegadeks! Värskes õhus viibimine on teile igati kasulik, seda eriti juunis, et eemaldada enda õlult stress, mis teid on tabanud. Looduses viibimine aitab teil säilitada rahulikku meelt terve aasta jooksul ning talitseda temperamenti, mis võib tekitada pahandusi.


SÕNN (21.04 – 21.05)

Armastus
Sõnnid kiirgavad sel aastal kirest ja armastusest! Vajadus tunda end tahetuna ja armastatuna viib teid äärmiste sensuaalsete naudinguteni. Minnes oma võimetega lõpuni, õpite end aasta lõpuks tundma täiesti uuel tasemel, mis aitab teid suhtes kallimaga viia järgmisesse faasi. Ennetamaks probleeme, süüvige neisse, enne kui hakkate tegema ennatlikke järeldusi. Aprillis muutute sentimentaalseks ning võimalused teie ees avanevad, teate täpselt, kuhu edasi liikuda. Vahet ei ole, kas olete vallaline või suhtes, sest valikud, mille teete, on lõppkokkuvõttes teile igati kasulikud. Aasta jooksul tehtud valikud ja otsused aitavad end paremini tundma õppida ning muudavad armuelu.

Tervis
Hoolimata aasta jooksul tekkivatest probleemidest suudate te kõigest edukalt välja tulla ning säilitada positiivse olemuse. Kurnatusest tingitud hetked on teie halbade elukommete tagajärjed. Hakkate aru saama, et on aeg nendest loobuda. Aasta ei alga kõige energilisemalt, kuid see muutub oktoobris. Kõik kunstiga seotu aitab teil koguda energiavarusid.

 

KAKSIKUD (22.05 – 21.06)

Armastus
Kipute olema sentimentaalne ning soovite lahendada suhteprobleeme, mis jäid eelmisest aastast kummitama. Olete valmis end parandama ning rohkem panustama praegusesse suhtesse. Aprillis ootavad ees jalustrabavad kohtumised, soovite heastada kõike, mida olete eelnevalt elus korda saatnud, juunis on need kohtumised jõudnud haripunkti. Aasta toob kaasa mitmeid raskeid hetki ja tagasilööke, kuid aasta lõppedes on need teile igati kasuks, kuna aitavad luua paremaid sidemeid inimestega, kes teile kallid. Võib juhtuda, et avastate end olevat olukorras, kus just teie olete autoriteedi positsioonis. Sellisel juhul ärge ujuge vastuvoolu, vaid võtke see väljakutse vastu, muidu võib tekkida mitmeid arusaamatusi. Uued suhted, projektid, paremad töövõimalused – need kõik ootavad sel aastal ees.

Tervis
Teil on palju energiat, mida tasuks kulutada tegevustele, mis tõesti vajavad pingutust ning kogu tähelepanu. Aasta algab tähtsate projektidega, hoides teid tegevuses ning panevad tundma end vajalikuna. Teisalt, aprillis ja mais tunnete end kannatavat tohutu stressi all, mis võib kaasa tuua ootamatuid vihapurskeid. Sellistel juhtudel peate säilitama külma närvi ning tegema väikese pausi. Võtke puhkus, tehke sporti, need toovad tagasi kaotatud energia. September ja aastalõpp on igati hea aeg, tunnete end taas rahuliku ja väljapuhanuna.

 

VÄHK (22.06 – 23.07)

Armastus
Olete terve aasta vältel ülimalt vastuvõtlik kõigele, mis puudutab teie lähedasi suhteid. Peate raami südame ümbert eemaldama ning laskma võimalustel end kaasa haarata! Ärge olge kibestunud. Eemaldage end minevikus läbi elatud valust, vastasel juhul kaotate elueesmärgi. Sel aastal loodud suhted on dünaamilised, enne aprilli ei ole teil aega tõsisemalt suhetega tegeleda. Peate loobuma soovist domineerida teiste üle. Aasta viimased kuud on parimad neile, kes soovivad armuellu stabiilsust. See on aeg rääkimaks täpselt, mida ootate inimeselt, kellega soovite koos olla, ning eemaldamaks kilpi südame ümber, mis takistab teil armuda.

Tervis
Aasta alguses tõotab tulla mitmeid väljakutseid, mis panevad proovile, kuid samm sammu haaval töötate end taas üles. Olete äärmiselt ambitsioonikas, mis viib teid kaugele. Vältige liigselt vürtsikaid toite ning tasakaalustage toidulauda, viige see kooskõlla oma elustiiliga. Eemaldage end rutiinist ning tegelege asjadega, mis teid tõeliselt huvitavad, see aitab hoida vaos stressist tekkinud emotsioone.

 

LÕVI (24.07 – 23.08)

Armastus
Teie armuelu on äärmiselt hea, peate ainult liigseid kirehooge vaos hoidma, kui ei taha kalleid inimesi kaotada või neid solvata. Mõjutav, optimistlik, ratsionaalne ja igati kasulik – on märksõnad, mis tõstavad Lõvid teiste silmis esile, kuid olge ettevaatlik, sest võite sellise käitumisega muutuda teiste jaoks türanniks! Aastalõpp on aeg, mil armuelu saavutab stabiilsuse, pärast mitmeid emotsionaalseid krahhe näete selgemini, kuhu soovite oma suhetes jõuda. Läbite aasta edukalt ning aastaks 2011 on Lõvid jõudnud juba kõrgemale tasemele, seda nii emotsionaalselt kui füüsiliselt.

Tervis
Aastat täidab energia, mis saavutab haripunkti aprillis. Olete põhimõtted paika saanud, mis aitavad täita enda püstitatud eesmärke. Siinkohal ei tohi unustada, et kasutatud energia tuleb kuskilt tagasi saada. Soovitav on tegeleda spordiga, mis hoiab ära närvilisuse, samuti on soovitatav külastada kunstigaleriisid, kontserte ja festivale.

 

NEITSI (24.08 – 23.09)

Armastus
Neitsitel tuleb väga kiire aasta. Teie partner on see, kes hoiab teid tegevuses ning ei lase kaotada kontrolli elu üle. Veebruaris tekkinud asjaolud aitavad taas leida iseennast ning tulla välja varjust, mis teile heidetud on. Mais alates on võimalus muuta suhteid, saavutades harmoonia nendega, kellega on tekkinud sõnavahetusi. Tundke end vabalt, ärge sulgege end omaenese maailma, teid ootavad ees suured teod! Mis iganes olukord ees ei ootaks, suudavad Neitsid nendest välja tulla.

Tervis
Ülevoolav energia, mis aasta alguses saadab, hoiab piisavalt tegevuses. Sellest hoolimata on vaimne tervis see, mis vajab turgutamist. Unustage hetkeks oma probleemid ning tegelege millegi loovaga, see rahustab närve. Aprill on kuu, mis paneb mõtlema rohkem sellele, mida sööte – toitumisharjumused tuleks ümber hinnata. Puhake regulaarselt, sööge regulaarselt ning näete, et tervis paraneb.

 

KAALUD (24.09 – 23.10)

Armastus
Armastus saadab Kaale terve aasta vältel, lõpuks ometi tunnete, et teie partner tasub kogu tehtud vaeva ning pakub sama palju, kui teie talle. Intensiivne periood armuelus tuleb aprilli ja juuni vahel, see toob turgutust harmoonia, intiimsuse ja õrnuse valdkonda. Kõik kogutud emotsioonid aitavad end avastada ning saavutatud tulemusi saate peagi näha. Teid hakkavad ümbritsema inimesed, kes on huvitatud teist kui isiksusest, nad ei tee enam järeldusi välimuse põhjal.

Tervis
Teid valitsev energia tuleneb suurel määral keskkonnast, kus viibite. Juhul kui tunnete suurt väsimust, peaksite hakkama vaatama, kellega läbi käite, äkki keegi mõjubki teie olemusele liiga rusuvalt? Tegemised, mis vajavad tähelepanu veebruaris, nõuavad ka suuremaid pingutusi, seda kuni aprillini. Kindlasti ei tohiks rasketel hetkedel abi otsida alkoholist ega teistest ergutitest. Püüdke vähemasti 8 tundi päevas magada, see aitab kehal end välja puhata.

 

SKORPION (24.10 – 22.11)

Armastus
Aasta algab kirega. Tahate kõike või ei midagi. Suudate isegi rasked väljakutsed nauditavaks muuta. Aprillist alates järgite südame häält, teate, et armastus on teid ootamas! Skorpionide libiido on täisvõimsusel ning ei lase teil mitte ühtegi suhet rahulikult võtta, soovite kõike ja kohe! Mais alustate enda partneriga mitmeid eksperimente, õppides selle läbi teineteist paremini tundma. Augustis loote mitmeid uusi suhteid, mis aitavad teil püstitatud eesmärkide poole jõuda.

Tervis
Aasta on kaugel puhkusest, te ei lase ühelgi pakkumisel käest minna ning teete kõik selleks, et saada täpselt see, mida olete alati soovinud. Teie tervis on terve aasta vältel hämmastavalt hea. Teate täpselt, kuidas ja millal on vaja puhata, kuid selleks ei tekigi liigset vajadust, kuna aktiivne tegevus ongi see, mis teid vormis hoiab. Aprill ja juuni on kuud, kus tuleks siiski rohkem tähelepanu vaimsele tervisele panna, sest eesmärgid, mille poole püüdlete, ei pruugi kohe täituda, see aga võib kaasa tuua emotsionaalse krahhi.

 

AMBUR (23.11 – 21.12)

Armastus
Aasta toob armusuhetesse tasakaalu, mõtlete rohkem perele ning tulevikule. Amburite jaoks on oluline tunda end vajalikuna, seda nii sõprussuhetes kui ka intiimsel tasemel. Mais on oodata radikaalseid muutusi, seda nii argielus kui ka armuvallas. Peaksite olema ettevaatlik inimestega, kes üritavad teie kirgi blokeerida. Aasta jääb meelde tugevate emotsionaalsete läbielamiste tõttu ning uute inimeste tõttu, kes toovad teis esile avastamata kired.

Tervis
Valitsete energiat oma temperamendi ja entusiasmiga, olemas on kõik eelised tegelemaks uute tegevustega ning hoida end eemale negatiivsetest mõtetest. Juulist alates tunnete rutiini, kuid ärge laske end sellesse mässida. Optimism on see, mis teid sellest päästab ning aitab elus edasi liikuda. Tasakaalusta oma tegelikud vajadused ning lõpeta pidev muretsemine oma kehakaalu üle!

 

KALJUKITS (22. 12 – 20.01)

Armastus
Annate sel aastal enesekindlust oma kallimale ja lastele. Selle juures tasuks tähele panna, et te enda ergutamisega üle piiri ei läheks. See võib lähedastele paista teie arusaamade pealesurumisena. Märtsi ja mai vahel võib tekkida kahtlusi armuelus, kuid leiate endas julgust nendega tegeleda ning sellega päästate suhte. Oktoobri viimased päevad annavad teile enneolematu võimaluse hakkamaks nägema uusi omadusi oma partneri juures.

Tervis
See aasta võtab palju energiat ning te ei tea, kuidas end korralikult välja puhata. Vajadusel peaksite end sundima puhkama, et näha elu pisiasju. Ettevaatlik tuleks olla ületöötamisega, peate leidma igapäevaellu ka muud tegevust peale töötamise. Aprill ja juuni on kuud, mil on rohkem vaba aega, minge näiteks matkama. Sügiseks tunnete end taas korralikult puhanuna.

 

VEEVALAJA (21.01 – 19.02)

Armastus
Esimesed kolm kuud domineerib armuelu teie ülejäänud elu üle. Peaksite sentimentaalsust valitsema ning keskenduma õigetele eesmärkidele. Olete lähedal sihtidele, mille olete püstitanud ning ei karda oma ideid ka teistega jagada. Inimesed mõistavad teid paremini, pidage meeles – silmad räägivad vahel tegudest rohkem! Sõbrad on need, kes aitavad armuelus selgust tuua. Septembrist alates näete armastust läbi filosoofilise pilgu, armuelus on tulemas suured muutused, avage süda ja laske need sisse!

Tervis
Aasta sisendab teile igas suunas optimismi. Energia aitab püstitada eesmärke, mille olete seadnud. Kuni novembrini tasuks tegevusi planeerida ning mitte üle pingutada. Tasakaalustatud eluviis aitab keskenduda elu rõõmsamale poolele, mis pakub rahuldust nii vaimselt kui ka füüsiliselt.

 

KALAD (20.02 – 20.03)

Armastus
Olete viimasel ajal juurelnud eelmise aasta suhete üle, mis paistsid algul lausa paradiisilikud, kuid siiski ei õnnestunud. Hoolimata eelmise aasta ebaõnnestumistest ei ole midagi kadunud, suudate süüvida probleemidesse ning ühtlasi näha, kuidas neid lahendada. Ideaalne aeg avamaks end kõigele uuele ning leida tee iseendani. Aprilli ja juuni vahel on võimalused kohtuda uute huvitavate inimestega, kes lisavad värskust armuellu. Kalad ei lase sel aastal ühelgi unistusel käest minna, ka mitte neil, mis algul tunduvad ebareaalsed.

Tervis
Kalad kipuvad sel aastal elu põletama, kahjustades sellega oma tervist. Hoolimata sellest on energiavarud aasta alguses teie silmis äärmiselt kõrgel auastmel, tänu optimismile näete elu ilusamana kui kunagi varem. Peate rohkem tähelepanu pöörama toitumisharjumustele ning leidma aega puhkamiseks.

 

 

Buduaar Shopping