Buduaari horoskoop 01.06- 07.06

Buduaari horoskoop 01.06- 07.06

Jäär
Oled sel nädalal väga kütkestav ning ligitõmbav. Kui muidu oled üldiselt hukkamõistev olnud siis nüüd on asjalood sootuks teisiti. Saad inimestest ja nende vaadetest, mis tihtipeale erinevad sinu omast, väga hästi aru. Sel nädalal suudad ka inimestega hästi manipuleerida. Ole aga ettevaatlik kellega sa seda trikki teha tahad. Mitte kõik ei pruugi su lõksu langeda ning saavad kiiresti aru, et sa lihtsalt mängid nendega. Sel nädalal naeratad palju, aga nii mõnigi loeb sinu süütust naeratusest enda vastu midagi muud välja kui lihtsalt sõprust või head tahet. Üks Veevalaja kutsub sind välja ning teil on koos väga tore. Järgmine päev kutsub sind aga sellele Veevalajale täielik vastand välja. Need mõlemad kutid meeldivad sulle väga, aga sa pead otsustama kumb sind rohkem sümpatiseerib. Samas- mängi natukene ja vaata kumb su südant rohkem endale tahab. Tuleb tegus nädal!

Sõnn
Keegi üritab su vabadust piirata ning selleks on kas üks sinu töökaaslastest või kallim. Nagu sa ise tead siis see on ju täielik ajaraiskamine. Sina ju teed ikka seda, mida sinda tahad, mitte seda mis kellegil teisel plaanis. Vabadus on sinu jaoks väga tähtis. Töö juures suudad hästi lainel püsida ning oled võimeline lahendama ka kõige keerukamaid probleeme ja olukordi. Nädala lõpu poole, aga tekib sul endal aga paar probleemi. Mitte küll midagi suurt, aga mis siiski jätab emotsionaalse armi. Nõuanne- ära end liialt kurna!

Kaksikud
See nädal on suurepärane aeg teistega asju (ka äriasju) arutada ning kuulata, mis neil öelda on. Ka töö juures pole mõtet oma ideid ja mõtteid salajas hoida isegi siis, kui need teistele ei meeldi. Sa kiirgad enesekindlust ja teotahet ning tänu sellele ka sinu ideid võetakse tõsiselt ning mõnda isegi rakendatakse. Sul on head juhiomadused ning teenid auga välja oma töökaaslaste austuse ja usalduse. Üks nõuanne siiski sulle on- vaata inimesele silma kui sa temaga räägid! Tuleb tore nädal!

Vähk
Kuigi sul on sel nädalal väga kiire ja tööd palju, on sul siiski kalduvus laiselda terved päevad maha. See on tegelikult väga tähtis aeg sinu jaoks. Avastad nii mõndagi uut endast ja seda ka tööalases mõttes. Võibolla sa ei ole loodud töötama seal, kus sa praegu töötad? Su mõttelend viib sind sel nädalal just selle juurde, mida sa tegelikult teha tahad ja  milles sa ka väga hea oled. Võta härjalt sarvist ning hakka midagi selle jaoks tegema! Kuigi oma töö vilju võid sa alles kuid hiljem lõigata, on see seda igati väärt!

Lõvi
Oled väga praktiline ja pragmaatiline. Sa tead täpselt, mida elult, hariduselt ja tulevikult tahad ning teed selle jaoks kõvasti tööd. Sa tead, et kindel siht viib eesmärgini! Töö juures läheb suurepäraselt ning tead, milles sa oled hea ja milles mitte. Ka koolis on samad lood ning sind lausa vaevavad eksamid ja tööd, milles sa pole just kõige tugevam. Siiski hoiad mängu reeglitest kinni ja lihtsalt teed seda, mida sul kästakse- vähemalt saab kaelast ära! Sel nädalal pead ka vastu võtma paar väga tähtsat otsust, mis on seotud kas su kaaslase või elukohaga. Kuna sa oled nii eesmärkidele sihitud, siis see periood su elus on äärmiselt tähtis ning mõjutab kogu su edaspidist elu. On hea aeg raha säästa või teha elukindlustus.

Neitsi
Olla armunud on väga hea tunne ning just seda sa praegu koged ja väga suures mahus. Tunned, et ilma kallimata pole nagu elu olemaski ning kui olete kasvõi minutikski lahus siis tunned juba suurt igatsust selle erilise inimese vastu. Kõik sinu igapäevamured ja probleemid jäävad tahaplaanile ning silme ees on sul ainult see üks ja ainus. Ole aga ettevaatlik, sest ka sinu sõbrad ja perekond tahavad mingisugust tähelepanu! Ära neid unarusse jäta!  

Kaalud
Sul on kuumad tunded ühe kena noormehe vastu, aga kahjuks sinu tunnetele ei vastata ning see teeb sind äärmiselt kurvaks ja õnnetuks. Samuti ka natuke vihaseks. Ära lase nendel tunnetel end juhtida, vastaseljuhul oled veelgi rohkem ärgitatud oma tahtmist saama ning riskid oma eneseuhkusega. Ära oma emotsioone kellegi täiesti kõrvalise peal välja vala! Temal pole ju mingit pistmist sellega. Lihtsalt katsu sellest üle saada ning viska see noormees peast välja! Ja kui peaksid teda veel kohtama siis säilita külm närv ja käitu täiesti normaalselt! Kedagi ei saa ju sundida armastama…

Skorpion
Sel nädalal oled laisa õitsele löödud! Sinult palutakse kenasti abikätt ning sa vastad sellele palvele. Oled väga rõõmsameelne ning alati abivalmis. Sel nädalal tuleb sul seda aga päris palju teha ja õnneks sa teed seda ka rõõmuga. Ole aga ettevaatlik, sest nii mõnigi kasutab su head tahet lihtsalt ära. Sa ju tahtsid abikätt pakkuda, mitte kellegi teise tööd üle võtta. Samuti on sul ka endal asju ajada, mis vajavad sinu kohest tähelepanu. Katsu oma aega võimalikult hästi jagada, et kõik tööd saaksid tehtud.

Ambur
Keegi tähtkujust Kaksikud on võimeline voodis sind, kui tõeslist lõvi, taltsutama ning muutma sind armsaks seksikiisuks. See salapärane mees on täis kirge ning eksperimenteerimistahet ning sa peaksid sellest võimalusest kinni haarama! Tavaliselt sa saadaksid sellised tüübid pikalt, aga tema on eriline ning väga kallis sulle. Töö juures läheb kõik sujuvalt ning veedad palju aega töökaaslaste ja bossidega kas siis kohvitassi taga juttuajades või lausa väljas pidutsedes.

Kaljukits
Oled nõus aitama üht inimest kellel on suured vaimsed probleemid. Ole aga ettevaatlik, et sa oma heategemisega liiga kaugele ei lähe, sest muidu tammud ka sina ühe koha peal ning muutud üsna pahuraks ning ebameeldivaks inimeseks. Keegi Vähk proovib sulle ligineda, aga tema maagia sinu puhul ei mõju. Tema tugev pealepressimine ajab sind pigem vihale. Ütle talle otse näkku, et selline lähenemine sulle ei mõju ning tekitab sinus pigem negatiivseid emotsioone.

Veevalaja
10 ja 12 juuni on sinu jaoks väga viljakad päevad. Tee juba sel nädalal kõik oma kohtumised ja tööinetvjuud nendele kuupäevadele ning sind saadab kindel edu! Sind võib see üllatada, aga su tervis on tunduvalt parem kui varem. Proovi siiski pingelisi olukordi vältida ning hea oleks kui sa teeksid ka peale vetsu ja lõunale kõndimise mingit muud füüsilist treeningut. Töö juures sokutatakse sulle kellegi pooleliolev projekt, millest sa mitte tuhkagi aru ei saa ning tänu sellele on see ka hukule määratud.

Kalad
Su tunded löövad pea kohal laineid ning sulle tundub, et kõik ründavad sind isiklikult. Oled endassetõmbunud ning kõik, kes sinu üle nalja viskavad saavad varem või hiljem seda sama tunda. Katsu end vaos hoida, kuigi oled vägagi liimist lahti. Keegi vajab sinu abi ning usaldab sulle suure saladuse. Kuigi osad sinu tutvusringkonnast arvavad, et sa oled lobasuu, siis nad eksivad. Ja eksivad rängalt! Sa suudad oma suu nii kinni hoida, et keegi isegi ei saa aru, et sa võiksid hoida mõnd suurt saladust. Võta aeg maha ning tegele oma lapse, lemmiklooma või kallimaga.