Buduaari horoskoop 03.08-09.08

Jäär
Tööalaselt sujub kõik libedalt. Töö ja kodu on kaks eri maailma, mis mõlemad nõuavad osa sinu tegemistes. Nüüd on sul piisvalt aega, et pühendadad veidi soojust ja lähedust oma perekonnale ja sõpradele. Nad on sinule alati toeks olnud, nüüd on sinu kord oma abi pakkuda. Oled vallaline? Oled otsinud endale partnerit, kellega midagi kindlat luua, juba mõnda aega. Äkki oled otsinud valest kohast? Õnn on olnud koguaeg su silme ees, lihtsalt ava oma silmad! Parim päev veidi armastust enda ellu tuua on kolmapäev!

 

Sõnn
Sul võib tekkida paar tõsist probleemi, kuna satud tahtmatult teiste inimeste konfliktide keskmesse. Püüa hoida see nädal pisut madalamat profiili. Armuelus oled alustamas uut sõprussuhet ning tunned, kuidas see kõik sulle naeratuse uuesti näole toob. Tunned, et saad koos selle inimesega olla sina ise ning tunda end vabalt! Oled täis rõõmu ja energiat ning naudid seda augustikuu nädalat täiel rinnal! Parim päev armuelu jaoks on seekord reede!

 

Kaksikud
Tavaliselt oled pisut pinges, kuid see nädal oled kuidagi erakordselt lõõgastunud ja energiline. Suudad end ka vabamalt väljendada ja kaaslastega suhelda. Jätka samas vaimus! Teed asju, mida tead, et oskad ja suudad teha. Nüüd on aeg ka oma ideesid rakendada ning proovida midagi, mida varem teinud pole või mida arvad end mitte suutvat teostama. See nädal ootab sind ees üllatus! Kas see on ka hea, saad teada nädala keskpaiku. Parim aeg armuelu edendamiseks on teisipäev!

 

Vähk
Oled üsna kiindunud oma töösse ning tõsisteks jutuajamisteks sul aega ega kannatust pole! Peagi on see kõik muutumas, seda siiski ainult suhete koha pealt. Soojus ja hubasus ei kao su elust aga kuskile, vastupidi, see nädal tõotab tulla sinu jaoks just eriti romantiline. Õhtune jalutuskäik pargis või rannas, piknik, mõnus veiniõhtu jne, lase end lihtsalt vooluga kaasa viia! Usalda oma sisetunnet ning avastad nii mõndagi! Parim päev armastuseks on pühapäev.

 

Lõvi
See nädal on sul igale poole justkui tuli takus! Sa kiirustad liialt ning muutud seejuures hooletuks, seepärast on sul suurem oht sattuda liiklusõnnetustesse. Oled oma asjade toppama jäänud ning seepärast ka see jube tormamine igalepoole. Liigne sabimine sind ei aita, pead tegutsema targalt ja läbimõeldult ning ka väikse kavaluse kasutuselevõtt ei teeks paha! Parim päev veidi armastusekiirt enda ellu tuua on esmaspäev!

 

Neitsi
Ka see nädalon ideaalne nädal sinu armuelus. Oled õnnelik, sest kõik mida sa ühelt suhtelt vajad on sul olemas. Oled alati tundnud, et oled hea kosjasobitaja ning nüüd on sul jälle võimalus oma oskusi kasutada. Tulemas on suuremat sorti pidu ning sina oled selles suur asjaosaline. Tahad paar head sõpra omavahel kokku viia ning see sul ka õnnestub! Rahaasjades ootab sind palgapäeval üllatus, kas see on hea või halb oleneb kõik sinu suhtumisest. Parim päev armueluks on seekord  laupäev!


Kaalud
Sind üllatab ootamatu žest ühe tuttava inimese poolt. Võtab natuke aega, enne kui taipad, mis tegelikult juhtunud on. Õnneks, kui lõpuks taipad, siis ei ole veel hilja sellele inimesele vastata. Kaua aega oled oodanud seda lähenemiskatset või žesti, nüüd on sinu võimalus, kasuta seda! Rahaasjades on sul üsna stabiilne seis- sa ei kuluta liialt, vaid ainult mõistlike asjade tarvis. Jätka samas vaimus! Parim päev armuelu edendamiseks on kolmapäev!

 

Skorpion
Hea ja halb käivad käsikäes! Nädala algul kohtud inimesega, keda oleksid just kui varem näinud, aga kahjuks ei meenu kuidagi kus täpselt. See jääb sind mõneks ajaks painama, kui ära muretse, see inimene ilmub su ellu taas, kui sa seda kõige vähem ootad. Tööalaselt sujub kõik tavaviisi. See-eest armuselus on sul nii mõnegi asja üle kurta. Raskused on ületamiseks ning seda sa ka teed! Parim päev armuelu edendamiseks on reede!

 

Ambur
Muutused, mis sel nädalal aset leivad, tulevad imekombel ainult kasuks ainult sulle. Nii kaua kui inimesed su ümber seda  lihtsalt õnne pähe võtavad nagu see ka tegelikult on, seni on kõik korras. Samuti nädalalõpus juhtub sinu jaoks midagi meelepärast. Ole selleks valmis! Oled vallaine? Keegi on sul juba silmapiiril ning tahaksid temaga midagi koos teha, ära saada sms, vaid helista. Usu telefonikõne on palju isiklikum kui kui email või sõnum.! Parim päeva armastuseks on pühapäev!

 

Kaljukits
Sügaval sisimas sa tahaksid jälle armunud olla! Tahaksid jalutad jälle mere ääres ning ümiseda armsaks saanud laule. Ära nukrutse, sõbrad aitavad sind taas jalule. Väike meelelahtus kuluks sulle igati marjaks ära. Lase oma sõpradel oma tuju tõsta, see võib sind lausa hämmastada, kui hästi kõik tegelikult on. Töö jäta mõneks ajaks tahaplaanile ning ehita taas oma eraelu üles! Parim päev päikest enda ellu tuua on neljapäev!

 

Veevalaja
Sa tavaliselt ei lepi sellega,et pead teistel abi küsima, pigem väldid seda iga hinna eest. Mõned lähedased sõbrad ja perekond pakuvad sulle oma abistavat kätt, kuid see on ka kõik, mida sa lubad. Kõik, mis rahasse puutub on sinu jaoks tundlik teema. Hetkel on tõesti asi kriitilisem kui seda varemalt olnud on, kuid nädala lõpu poole hakkab paremaks minema. Oma õnneotsinguid tasub sul seekord teostada esmaspäev ja reede!

 

Kalad
See nädal tõotab tulla igati positiivne igas valdkonnas! Oled emotsionaalselt tugevam, pöörad rohkem tähelepanu tervislikele eluviisidele ning sportimine on sulle üsna meelepärane. Oled nagu magnet, mis vastastpoolt ligi tõmbab. Sulle meeldib tähelepanu ning sa naudid iga hetke sellest. Ka rahaasjade seisu üle ei saa kurta, oled igati mõistlik kulutaja. Jätka samas vaimus! Parim päev romatikaks on teisipäev!