Buduaari horoskoop 06.07-12.07

Buduaari horoskoop 06.07-12.07

 

Jäär
Sinu adrenaliini tase tõuseb taevasse, põhjustatud stressist ja ärritatusest kõige ümbritseva vastu. Kaua vaoshoitud viha ja pettumus paiskub nüüd korraga välja ning sellel ei ole häid tagajärgi, ei sulle ega teistele. Kaotad nii mõnegi sõbra tänu oma teravasõnalisusele. Siiski toob enda väljaelamine sulle ka mingit kergendust, kogu see „kupatus“ lämmatas sind ning nüüd on see kõik endast välja lastud. Sind tõmbavad see nädal romantilised filmid. Mine oma partneri või sõbraga/sõbrannaga mõnd sellist filmi vaatama! Parim päev armastuseks on esmaspäev.

Sõnn
See nädal võib ette tulla ootamatuid kulutusi. Osa neist sündmustest võivad olla nii ebameeldivad kui lõbusad. Siiski proovi raha kulutada ainult siis, kui see on äärmiselt vajalik. Plaanid juba ammu puhkust maal,kõike seda ilusa ilma ja mõnusa seltskonnaga. Ilma peale ei saa küll loota, aga toreda seltskonna peale võid alati kindel olla. Parim päev armuelu edendamiseks on laupäev!

Kaksikud
Tavaliselt oled rohkem tagasihoidlikumat tüüpi inimene, kuid seekord ei mängi sa teist viiulit, vaid ainult esikoht on sinu jaoks piisav. See nädal avalduvad sinus võimu-ja juhipositsioonitahe. Kuid see nädal on ka aeg, mil pead minema koju oma perekonna juurde ning klaarima ära nii mõnedki tundlikud probleemid,mida oled üritanud juba pikemat aega edasi lükata. Tee seda ning sa ei pea kahetsema. Edukas päev finantsküsimustes on reede!

Vähk
See nädal tunned, et sa tõesti meeldid inimestele. On tore taibata,et sinu tunded, emotsionaalsus ja välimus ka tegelikult omavad võimu mõjutada ja vormida su elu paremuse poole. Sul on positiivne aura ning ka inimesed su ümber tunnetavad seda. Iga päev see nädal on hea päev sinu jaoks. Siiski reedel oleks arukas võtta asja veidi rahulikumalt. Pea meeles,et kõige meeldivamad inimesed ilmuvad just kõige ootamatumal ajal su ellu. Ole valmis neid vastu võtma!

Lõvi
See nädal on sul võimalus laiendada sõprusringkonda ja tutvusi. Kohtud täiseti erineva taustaga inimestega, kui sa ise. Täiesti uus maailm on sind seal ees ootamas. Samuti oled palju meeldivamas meeleolus, kui olid seda eelmisel nädalal ning on ka üsna tõenäoline, et võtad ette väikese reisi. Armuelus on siiski üks väike tühimik, kõik tundub paigas olevat, kuid siiski midagi oleks nagu puudu. Vajad veidi põnevust ja seiklusi ning kavatsed seda leida. Parim päev oma ideede teostamiseks on kolmapäev.

Neitsi
Sa ei ole enam võimeline varjama oma sügavaid tundeid ühe oma lähedase inimese eest, ükskõik, kuidas sa ka ei püüaks-see lihtsalt ei õnnestu. On fakt, et ei ole hea mõte suruda oma tundeid maha, see peab eriti paika just sel nädalal. Sa vajad lähedust ja just selle inimese lähedust. Räägi, mida tunned ning võid üllatuda, millist kergendust see sulle toob. Üsna tõenäoline, et see tunne on ka vastastikune. Julge riskida, see on juba pool võitu. Edukas päev armuelu edendamiseks on pühapäev.

Kaalud
See nädal ei ole aega muretseda! Oled heas tujus ning naudid lihtsaid asju, mida elu sulle pakub nagu kuum dušš või esimese asjana hommikul tass maitsvat aroomiteed. Ei ole vajalik langetada tähtsaid otsuseid, kuigi äri edeneb ikka samamoodi nagu tavaliselt. Peatu hetkeks oma kiire elutempo juures ning naudi neid ilusaid asju, mis su teele jäävad. Nädala lõpu poole võid leida uusi sõpru, muidugi kui otsustad ikka välja minna. Laupäev on parim päev armastuseks!

Skorpion
Selle asemel, et usinalt tööd teha, veedad sa aega fantaseerides. Su pea on täis loovaid ideid. Sa pead olema kindel oma kavatsustes,et täita oma unistused. Kaldud laskma teistel inimestel mõjutada sinu soove ja kirgesid. Jää iseendaks, isegi kui kõigile ei meeldi. See nädal põrkad kokku inimesega, kellega võib algus saada ilusaks suhteks. Hea päev armueluks on teisipäev! Ole valvas!

Ambur
Oled harjunud tegema seda, mida tahad ning ka teised peavad sulle meelejärgi olema.Tänu oma ükskõiksusele oled kaotanud kellegi väga tähtsa inimese oma elust. Tunned end üksi ning lootusetus olukorras olevat, kuna tead, et enam teda tagasi ei saa. Pead end muutma, talitsema oma uhkust ning arvestama ka teistega. Sa oled tegelikult väga südamlik inimene, kuid ei kipu seda piisavalt välja näitama. Ole sõbralik ja soe, küll ilmub keegi teine inimene su ellu, kes sind taas õnnelikuks teeb. Aeg parandab kõik haavad!

Kaljukits
Kipud õhulosse ehitama, selle asemel et reaalset elu elada. Sul on probleeme, kuid lahendust ei paista kuskilt ning seetõttu kaldud liialt unistama võimatutest asjadest. Pöördu, kellegi lähedase poole ning küsi nõu. Igasugune abi kulub sulle praegu marjaks ära. Sa lausa imestad, kui põnevaid ja lihtsalt teostatavaid lahendusi sulle pakutakse. Kõik ei ole alati nii võimatu kui paistab,usku on lihtsalt vaja! Ka killukest õnne on keegi su ellu peagi toomas. Kohtud ühe kauaaegse tuttavaga, kellest on peagi saamas rohkem kui ainult tuttav. Naudi seda aega  koos temaga!

Veevalaja
Esmaspäeva õhtu on pisut rahutum kui teised õhtud sel nädalal. Oled kuidagi seletamatul moel ärevil nagu kohe kohe hakkaks midagi erakordset juhtuma. Kas see on hea või halb, see on puhtalt sinu enda otsustada. Ole ettevaatlik, kui plaanid teha suuri muutusi oma elus. Praegu ei ole selleks õige aeg, tagasi teed ei pruugi enam pärast olla. Edukad päevad sel nädalal on esmaspäev ja neljapäev.Küll ka armastus koputab peagi su uksele, kui ta seda juba teinud ei ole.. Parim päev armastuseks on teisipäev.

Kalad
Su sõbral on tulemas sünnipäev, kuid sa oled jännis kingiideedega. Tee talle midagi, mis tuleb otse südamest, sa tegelikult juba tead, mis see olla võiks, kuid kardad seda teoks teha. Riski ning usu, talle meeldib see väga. Samuti on see nädalavahetus kuidagi eriti ülevas meeleolus, tunne sellest rõõmu ning tee see endale meeldejäävaks.Ole toeks oma sõpradele nii nagu nemad sulle. Sõprus on kõige hinnalisem pärl, hoia seda! Parim päev armastuseks on reede.

 

 

Sarnased artiklid