Buduaari horoskoop 07.09-13.09

Buduaari horoskoop 07.09-13.09

 

Jäär
See nädal on hea aeg kutsuda külla sõbrad, keda sa viimasel ajal oma kiire elutempo juures väga nägema ei juhtu. Tee üks tore õhtu ja küpseta midagi maitsavat ja koduset. Usu nad on üllatunud ja vägagi meelitatud sinu kutsest! Samuti saad ka oma kokakunsti oskused kenasti proovile panna. See õhtupoolik tuleb sulle üllatavalt lõõgastav ja meeldiv seltskond pühib kõik sinu mured mitme tuule poole minema! Armuelus on sul lausa õitseaeg, kõik näib hästi sujuvat! Naudi seda aega! Parim aeg armastuseks on seekord kolmapäev!

 

Sõnn
Keegi kellel on olnud sinuga nö väike ajalugu, võtab sinuga ootamatult ühendust. Oled üsna üllatunud, sest teie viimane kohtumine ei olnud just väga meeldiv ja seda pigem sinupoolse suhtumise tõttu. Siiski pakub see kõik sulle huvi ja põnevust ning oled valmis teie tutvust taas ülessoojendama. Asi ei ole pelgalt ainult sinu süümepiinades, vaid ka kiindumuses tolle isiku suhtes. Ka rahaasjades ootavad ees muutused, kas need on head või halvad selguvad nädala keskpaiku. Parim aeg armuelu edendamiseks on  reede!

 

Kaksikud
See nädal oled pisut pahur, kui keegi teeb vähegi nalja sinu kulul, siis sa lausa plahvatad. Kipud oma töömuresid igalpool kaasas kandma, kui sõprade seltsis oled või väljas käid. Kaua sa nii jätkata ei saa, sest varsti ei ole kedagi su ümber enam, kes ikka tahaks pidevat nurisemist kuulda. Lihtsalt võta kõike pisut rahulikumalt ja lepi sellega, et alati ei saagi kõik hästi sujuda. Sa ei ela, et töötada, vaid töötad, et elada! Eraelus tuleb sul üsna põnev aeg, seda eriti nädalavahetusel, kui sul kenasti vaba aega on. Lase end ka vahelduseks hellitada! Parim aeg armuelu edendamiseks on neljapäev!

 

Vähk
See nädal peaksid rohkem rõhku tervisele panema. Hea aeg veidi füüsilist teha, jalgrattasõit või väike jooks teevad enestunde hoobilt palju värskemaks. Samuti peaksid oma suvise garderoobi  sügisemate riiete vastu vahetama. Oht külmetada on selliste ilmade üsna suur ning sul pole aega haigeks olemisele, kuna tõotab tulla kiire nädal. Samuti ootab sind ees hea kogus adrenaliini, kuna üks inimene lausa mõjub sulle niimoodi. Parim päev veidi armastust enda ellu tuua on pühapäev! Kasuta seda päeva  targasti, kuid lõbusasti!

 

Lõvi
Üritad juba pikemat aega paarile inimesele mõnd tõsiasja selgeks teha, kuid sul hakkavad juba ideed otsa saama ning oled juba üsna viimasele piirile viidud, et ei tea enam mida ette võtta. Võib olla ongi targem see asi sinna paika jätta ja lasta sel minna nii kuis läheb. Kõike polegi võimalik aidata, eriti veel siis kui seda ei taheta! Oled hea inimene, kuid peaksid õppima ka enda jaoks elama, mitte end igalepoole kõigi jaoks püüdma jaotada. Kuigi sa teed seda niikuinii, siis pühenda veidi aega ka enda jaoks. See teeb sulle ainult head! Parim aeg veidi aega armuelule pühendada on seekord teisipäev!

 

Neitsi
See nädal sa lausa naudi suhtlemist ja keerulistel teemadel arutlemist. Oled justkui teisel teine inimene,vestled vabalt teemadel, mida sa tavaliselt väldiks või mis on sinu jaoks lihtsalt igavad. Kuigi sa tavaliselt vastad kriitikale üsna teravalt, siis see nädal oskad sa seda hinnata ja sellega arvestada.Kui aga tunned, et ei vääri sellist kriitikat, siis ka seisad enda eest vastavalt.Terve keha, terve vaim, see peab sinu kohta kenasti paika. Füüsiline tegevus on sulle igati vastuvõetav ja mõnus vaba aja veetmisviis. Parim aeg armuelu edendamiseks on laupäev!

Kaalud
Kui sa lähed see nädal kuskile välja, et oma tuju tõsta, siis see õnnestub sul kindlasti. Sa kohtad inimest, kes suudab sul  sõnu kasutamatagi tuju tõsta. Sellest toredast tutvusest võib areneda ka midagi pikaajalisemat, kui sa sellel ainult areneda laseksid. Kõik on seekord puhtalt ainult sinu teha! Rahaliselt oled see nädal ilusti kindlustatud, kuid siiski ära seda kurjasti ära kasuta, liigne kulutamine ei ole tark tegu. Mõistlikkus on see nädal sinu moto! Parim aeg veidi armastust enda ellu tuua on seekord  esmaspäev ja reede!

 

Skorpion
Kipud uitama pidevalt oma mõtetes ning mis puutub sellesse, mis teised sulle räägivad, siis enamus sellest läheb ühest kõrvast sisse ja teisest välja. Sa ei tee seda tahtlikult, vaid oled lihtsalt hajevil ning sul on ka kõvasti mõtlemisainet, mis vajab läbi töötamist. Sellest, et sinust ei jääks hoolimatu mulje, peaksid rääkima, miks niimoodi käitud ja võib olla saad ka sobivat nõu kaaslaste käest. Mis armuelusse puutub, siis sinu mõtetes ekslemine ongi kõigest sellest tingitud. Nädala lõpu poole leiad ka loodetava lahenduse. Ole tubli! Parim aeg armuelu edendamiseks on seekord kolmapäev!

 

Ambur
Kui sul on suhe, siis püüa hoida seda nii kuis suudad. See nädal tuleb just keerulise iseloomuga. Tunned, et miski nagu tõmbaks teid teineteisest kaugemale, kuid sa ei tea, mis see on, kuid aimad. Ära lämmata kahtlustega oma partnerit, kui midagi kindlat ei tea. Miski pole hullem kui alusetud süüdistused! Siiski teil on probleeme, mis vajavad lahendust. Üle ei maksa ka pingutada, usu kõik pole nii hull kui sulle tundub. Kõik see on mööduv ning peagi tunned kergendust, et tegelikult polnud põhjust niimoodi närveldada. Finantsasjus pole sa just kõige sobivam inimene arveldama, seega väldi seda ,kui võimalik. Parim aeg armastuseks on  reede!

 

Kaljukits
Tõotab tulla igati rahulik ja harmooniline nädal. Oled rahulik ja enesega rahul, sul on kõik planeeritud ja kõik mis toimuma peab, leiab aset just sulle sobival ajal. Ka ootamatustega talitad targalt ja üsna suhtud sellesse külma närviga. Miski ei löö su jalge alust kõikuma ning enesekindlus on lausa laes. Naudi seda aega, mil kõik kenasti sinu jaoks paika sujub. Parim aeg armuelu edendamiseks sel nädalal on seekord taas pühapäev!

 

Veevalaja
See nädal peaksid pisut auru välja laskma, kuna keegi lausa meelega ärritab sind emotsionaalsel tasandil. Nüüd oleks aeg ta paika panna. Kaua võib! Ka paar pisemat probleemi ootavad pingsalt lahendamist, oleks aeg need nüüd ka korda ajada.Sellest hoolimata tõotab tulla igati lõbus nädal, ees ootab paar mõnusat päeva kallite sõprade seltsis ning see tõstab su tuju rohkem kui oodata oskaksidki! Armuelust nii palju, et sa ei tea kuidas sul tegelikult vedanud on, sul on inimene, kes valmistab sulle pidevalt peavalu, kuid keegi, kelleta sa olla ei suuda. Parim aeg armuelu edendamiseks on terve nädalavahetus!

 

Kalad
See nädal on suurpuhatuse aeg! Sa koristad ja sattud nii hoogu, et pärast tunned kui palju asju vajaksid tegelt väljavahetamist. Ka poes käies kipud kulutama rohkem kui oled plaaninud. Seepärast peaksid endaga veidi karmim olema, kõik mis on uus ei pruugi nii hea olla ,kui see ,mis sul juba tegelikult olemas on. Õnneks ei ole palju vaja, peagi mõistad ka sina seda! Armuelu vajub taas sujuvalt rööpasse ning sõidab suunas, mis tõotab taas head sinu ellu. Parim aeg armuelu edendamiseks on kolmapäev! Naudi seda aega kallite inimeste seltsis!