Buduaari horoskoop 08.06-14.06

8 kommentaari
Buduaari horoskoop 08.06-14.06

Jäär
Sul on tihtipeale kalduvus teha sääsest elevant ning seda eriti siis kui keegi julgeb kritiseerida. Ja kui keegi veel julgeb sind otseselt kritiseerida siis poegu nad peitu ja kartku kõige hullemat. Oled äkiline ning keegi ei taha su teele ette jääda. Katsu siiski rahulikuks jääda ning ära hinda raamatut selle kaante järgi. Nii mõnigi inimene võib olla tunduvalt huvitavam kui tegelikult välja paistab.

Sõnn
Ära ole põikpäine! Kui asjad aina kuhjuvad ning sa ei suuda neid lahendada,siis praegu pole küll õige aeg abist loobumiseks. Koos saavutate rohkem kui üksi pusides. Kuid kõik pole üdini halb, see nädal on sul eriline tõmme spordiga tegelemiseks. Eriti seoses ekstreemspordiga. Nädala lõpus mine sõpradega välja ning naudi särtsakaid tantsurütme. Just tantsuplatsil võid kohata kedagi, kellest tulevikus võib kujuneda rohkemat kui ainult tantsukaaslane.

Kaksikud
Oled väga kohusetundlik ja otsekohene ning ei karda teistele nende vigu kätte näidata. Ütled ausalt ilma keerutamata oma arvamuse välja, kuidas asjad tegelikult käivad ning jääd oma tõekspidamistele kindlaks. Tihti pole see aga teistele meeltmööda ning saad tugeva kriitika osaliseks. Sinu majanduslik olukord  hakkab tasapisi paranema. Oled olnud säästlik ning nüüd tasub see kuhjaga ära. Oled rõõmasmeelne ning täis seiklushimu. Võta aeg maha ning tee endale tore nädalavahetus sõprade seltsis!

Vähk
On aeg naerda ja lõbutseda! Jäta mured selja taha ning hellita end see nädal mõnusa aroomisauna või kuuma vanniga. Sinu edakad päevad sel nädalal on teisipäev ja kolmapäev. Ka tööl on näha arengut, sa lausa särad ning kiirgad positiivsust. Finantsiline seis hakkab vaikselt tõusvas joones liikuma alles kuu lõpus. Oled nagu väike päike ning see ei jää ka teistele märkamata, tõmbad ligi sootuks teistsuguseid persoone kui tavaliselt. See on sinu jaoks põnev, kui ära kaota valvsust. Kõike ei ole alati nii roosiline kui algul paistab!

Lõvi 
See nädal satud jamadesse tänu oma taltsutamatu suuvärgile. Ütled mõtlematuid asju, mis hiljem maksavad valusalt kätte. Oled mõelnud minna puhkama, siis see nädal on õige aeg see teoks teha. Jäta tööasjad mõneks ajaks tahaplaanile ning tegele oma unarusse jäänud eraeluga. Korralda üks hubane õhtu koos oma lähedastega ning silu oma sõprussuhteid.

Neitsi 
Oled see nädal hea vormis ning see ei jää ka teistele märkamata. Saad ainult positiivsete komplimentide osaliseks. Igapäevased mured tunduvad sulle tühistena, miski ei suuda su rõõmsameelsust rikkuda. Sind tõmbab müstika ning proovid kätt mediteerimises. Miski ei tule iseenesest ja sa tead seda. Kõik mis alustad, viid ka lõpule. Kõik sinu ettevõtmised kannavad ka vilja. Kuid liigne agarus ei vii alati võidule. Ole mõõdukas ning kõik sujub paika nii, kuidas plaanitud!

Kaalud
Sinu hingeline tasand on väga kõikuv. Sa pole endas kindel ning see mõjutab ka sinu otsustamisvõimet. Põed liialt palju, kas tegid ikka õigesti või oleks pidanud ikka teisiti talitama. Võta aeg maha ning mõtle rahulikult kõik probleemsed asjaolud läbi. Peagi leiad taas eneses selle enesekindluse, mis on viimasel ajal varjule jäänud. Parim päev välja peole minemiseks on reede. Samuti on see parim aeg uuete tutvuste loomiseks. Ole avatud uutele väljakutsetele!

Skorpion
See nädal oled unistavas meeleolus. Sind valdab rahulolu enese ja ümbritseva suhtes. Elaksid juskui tõelises harmoonias kõigega, mis sind ümbritseb. Saad paremini läbi töökaaslaste ja sõpradega, samuti oled valmis looma ka uusi tutvusi. Kõik laabub justkui iseenesest  paika. Kui seda kõike ainult hingelisel tasandil. Ainus mure ja kõige suurem mure on rahaline seis. Rahakotist puhub ainult tuul läbi. Oled kulutanud raha üle oma võimete ning nüüd on aeg hakata säästlikumalt elama!

Ambur
Naudid tõeliselt teiste inimeste seltskonda. Nad on sinule justkui emotsionaale tugi raskel ajal. Sind valdab helluse tunne ning tahaksid seda ka kellegi lähedasega jagada. Pööra erilist tähelepanu oma toitumisharjumustele, viimasel ajal kipud liialdama rasvaste toitudega. Paiguta oma igapäevasesse menüüsse rohkem oma puu-ja juurvilju ning salatit. Tervislikkus ennekõike! Oled vallaline? Korraldage sõpradega üks teemaõhtu ning nii mõnigi enne sõbratsoonis olnud  isik pöörab sulle tavalisest rohkem tähelepanu kui varem. Ole tähelepanelik, see võib olla sinu võimalus!

Kaljukits
Oled harjunud saama seda, mida tahad. Kuid seda mitte lihtsalt, vaid läbi raske töö ja vaeva. Oled saavutanud läbumurde ning oled täiesti iseseisev persoon. Kohtad inimest, kes tundub sinu jaoks esmapilgul täiesti tavaline inimene, kuid lähemalt tundma õppides avastad paljugi salapärast ja huvitavat. Ole valmis ootamatusteks! 12.-17 juuni tulevad õnnelikud päevad sinu jaoks. Sinu otsutada, kuidas neid päevi edukalt ära kasutada!

Veevalaja
Tunned, et teeksid juskui tühja tööd-miski ei muutu paremuse poole. Targem oleks teistega konsulteerida ning kasulikku nõu saada. See nädal paned erilist rõhku oma füüsilisele tegevusele. Väike sörkjooks paar korda nädalas ei teeks paha. Ära lase ilmast end heidutada! Ka armastus ei hüüa tulles. Kohtud paljude huvitavate persoonidega see nädal ning nii mõnigi pakub sulle midagi enamat kui lihtsalt huvi.

Kalad 
Ammu oodatud sündmus leiab aset sel nädalal-suured muutused on tulekul. Püüa võtta inimesi sellistena nagu nad on. See võib olla sinu jaoks keeruline, kuid võiksid harjutada veidi. Sinu eraelu hakkab segama sinu tööd ning pead langetama tähtsa otsuse. Tavaliselt säilitad külma närvi, kui seekord tundub olukord tunduvalt keerulisem. Oleks targem oma mured esialgu enda teada jätta. Mõnikord on parem mõned asjad saladuseks jätta!