Buduaari horoskoop 09.03-15.03

12 kommentaari
Buduaari horoskoop 09.03-15.03

Mida toob sulle Buduaari horoskoop sel nädalal? Kas on oodata kerget armuseiklust või hoopis peaksid olema valvas liikluses? Loe ja saa teada!

 

Jäär

Praegu on õige aeg uute inimestega tutvust teha. Oled lahke ja südamlik ning sa lausa tahad suhelda absoluutselt kõigiga, kes su teele jäävad. Samuti on sul väga emalikud, hellad ja hoolitsevad tunded oma lähedaste vastu. Sa lihtsalt tahaksid neid aidata ja poputada. Ka armuelus on sul kõik teed valla. Saavutad kontakti vastassugupoolega kiiremini kui tavaliselt.

 

Sõnn

Sel nädalal pole sul tehnikaga just kõige paremad suhted. Su arvutit võivad ootamatult rünnata viirused, mis on salamahti su arvutisse end sisseseadnud või siis ütleb su telefon üles ning kõik numbrid ja sõnumid lähevad kaotsi. Kõige helgemal juhul on sul probleeme internetiühendusega. Kogu see jama tekitab suurt stressi. Proovi mitte lasta pisiasjadel end häirida ning kõik saab korda!

 

Kaksikud

Kui sul on raskusi oma probleemide lahendamisel, siis kutsu mõni sõber appi. Ta suudab vaadata asju hoopis teise nurga alt ning tänu sellele leida ka sobiv lahendus. Kirjuta pikk kiri mõnele oma vanale tuttavale või veelgi parem – helista talle! Kuuled uudiseid, mis on pisut ehmatavad ning vajad aega, et neid seedida. Hoidu ühistranspordi kasutamisest!

 

Vähk

Tunned äkilist soovi külastada üht vana sõpra, kes on Kalade tähtkujust. Olete juba lapsest saati olnud kui hingesugulased. See ärritab teid mõlemaid, et kohtute ainult kord aastas. Elu lihtsalt on muutunud nii kiireks ning mingil määral olete ka lahku kasvanud. Aga see vähene aeg, mis te koos veedate, on suurepärane! Eriti veel, kui see sõber on meessoost.

 

Lõvi

Sul võib tekkida tüli inimesega, kellega te töötate sama projekti kallal. Anna talle võimalus oma viha välja elada, aga ära oma pahameelt välja näita. Kohe kindlasti ära ela end välja inimese peal, kel pole selle tööga mingit pistmist. Ole kannatlik ning sulle jääb lõpuks viimane sõna. Selline täiskasvanulik käitumine ei jää märkamata. Eriti Amburile ja Jäärale. Kui välja jätta kõik töömured, siis tuleb nädal üsna lõbus ja teguderohke.

 

Neitsi

Käitud nagu vihane härg. Peaksid oma kriitikat natukene vaka all hoidma, mõni sinu jaoks süütu lause võib kedagi solvata. Paljud ei taha sinuga üldse rääkidagi, sest kardavad su karmi kriitikat ja sarkasmi. Selle nädala õppetund on selline – kuula enne ära mõlemad osapooled ning alles siis otsusta, kas su sarkasm ja kriitika teeb head või on sellel hoopis vastupidine mõju.

 

Kaalud

Tundub, et su finantsilised mured tõusevad esile juba kuu alguses. Su rahakotist ei paista midagi peale tühjuse. Võid oma auto maha müüa. Saaksid selle eest suure summa raha, aga see on vist üsna mõeldamatu sinu jaoks. Mõtle hoolikalt oma igapäevaste kulutuste peale. Sealt saab kindlasti midagi maha tõmmata, mis aitaks sul kuu lõpuni kenasti ära elada. 

 

Skorpion

Ole ettevaatlik liikluses. Anna jalakäijatele teed ning ära kihuta! Olles ise eeskujulik, näitad ka teistele head eeskuju! Tunned, et oled oma tööd hästi teinud. Kahjuks aga keegi ei märka sinu jõupingutusi. Mõni su töökaaslane võib su üle isegi nalja vistata. Ära lase end sellest heidutada, sa tead isegi, et sa oled tubli ja töökas! 

 

Ambur

Kutsu oma sõbrad mõnusale õhtusöögile, mille sina ise oled valmis moorinud. Korralda selliseid pidusid aeg-ajalt, aga mitte liiga tihti. Nii tunnevad su sõbrad ja pereliikmed, et nad on sulle tähtsad ning te räägite asjadest, millest võib-olla varem pole julgenudki. See muudab teid veelgi lähedasemaks. Ja kohe kindlasti on ju alati hea meel kui sind peole kutsutakse. 

 

Kaljukits

Üks mees, kes sinuga mõni aeg tagasi flirtis, ilmub taas välja. See on tõeline egolaks sinu jaoks. Mõtled endamisi, kas see oli lihtsalt üheöösuhe või võib sellest midagi ilusamat välja areneda. Siiski säilita kaine mõistus, sa ei tea isegi selle kuti vanust või perekonnanime. Nädala märksõna- mõtle enne kui tegutsed!

 

Veevalaja

Keegi mängib su peal kohutava nalja maha. Oled alati valvas olnud, aga sel hetkel oli su tähelepanu mujale suunatud. Tööl on probleeme suhtumisega. Proovi hoida lahus töö- ja eraelu. Töömurede toomine koju ei mõju just eriti hästi su lähedastele. Hoia pea selge ning kõik saab korda! Sel nädalal on oodata ühe vana kallima kõnet või sms-i. Vanad head mälestused kerkivad jälle esile…

 

Kalad

Hoolitse oma tervise eest. Väike köha ja nohu on ületatav, aga kui mängu tuleb juba palavik, siis on lood sootuks teised. Pane end soojalt riidesse kui välja lähed. Sinu jaoks tundub see vanamoodne ja lausa sõge, aga ega seda juttu siis niisama ei räägita. Sel nädalal on oodata adrenaliinisüsti, mida tekitab üks mees, kes su teele satub. Kerge flirt ei tee kunagi halba, see hoiab sind valvsa ja heatujulisena. Tunned, et igast päevast on midagi oodata!