Buduaari horoskoop 10.08-16.08

Buduaari horoskoop 10.08-16.08

 

Jäär
Sinu hingeline tasand on see nädal rahulikum, kuna oled leidnud sobiva lahenduse paarile väga tõsisele probleemile. Mitte just igaüks ei oleks sellises situatsioonis nii edukalt toime tulnud. Oled palju tugevam isiksus, kui seda ise enne usukunud olid! Võid enda üle uhke olla! Siiski peaksid hindama seda, mis sul olemas on, mitte keskenduma ainult sellele, mida sul pole! Seda mitte ainult materiaalse koha pealt, vaid ka lähedaste inimeste suhtes. Sulle tundub, et valid endale alati valesid kaaslasi. Ka nüüd on sul tunne, et asi ei tõota head, kuna sulle on jäänud silma su naaber. Miski kohe tõmbab sind tema poole, on see ainult hetkeline kirg või hoopis midagi tõsisemat? See selgub nädalalõpu poole. Parim päev armastuseks on reede!

 

Sõnn
Sul on salajane austaja, kes saadab sulle ilusaid sõnumeid. Sa ei oska midagi sellest arvata, sest eelistad inimest ikka enne näha, kui mesimagusaid sõnumeid saama hakkad. Siiski pakub see sulle veidi põnevust. Samuti miks mitte võtta väike lõõgastav reis ette? Suvi hakkab vaikselt läbi saama ning tuleb võtta viimast sellest, mis veel järgi on. See reis võib su kokku viia inimesega, keda igatsed kangesti enda kõrvale, kellega tahaksid midagi pikaajalisemat alustada. Parim päev veidi armastust enda ellu tuua on kolmapäev!

 

Kaksikud
Vihkamisest armastuseni on ainult üks samm! See nädal peab selline ütlus väga hästi paika just sinu puhul! Seni oled  olnud ühe inimesega pidevalt  nö üksteise kõri kallal, kuid nüüd taipad, mis tegelikult selle taga on. Te lihtsalt meeldite teineteisele, kui kumbki pool ei ole tahtnud seda lihtsalt tunnistada. Nüüd see lõpuks juhtus! See nädal on sul ka oluliselt töisem kui varemalt ning kipud väsimusest veidi tusatsema. Õnneks elad end välja nii, et teised ei pea selle pärast kannatama. Parim päev armuelu edendamiseks on neljapäev!

 

Vähk
Tahaksid alustada midagi täiesti uut, kuid kogud veel veidi julgust, et see suur samm teha. Tahad tundma õppida elu lõbusamat poolt, sest seni sa ei tea ise ka, mis elu sa küll vahepeal elanud oled. Kõik tundub tagant järele kuidagi igav ja vaoshoitud. See on peagi muutumas! Su sõbrad aitavad sind selles, pole kahtluski! Üsna varsti oled  jälle nagu uus särav täht. Vahel peab lihtsalt võtma vabamalt,et näha ka asjade teisi ja isegi lõbusamaid külgi. Shoppamise pead küll mõneks ajaks ära unustama, kuna vaja mõned pisut suuremad summad paari vajaliku asja ostmiseks kulutada. Parim päev armastuseks on seekord esmaspäev!

 

Lõvi
Õnn naeratab sulle see nädal! Sa vaevu usud, et see tõesti tõsi on. Lihtsalt naudi seda aega, mil kõik nagu õlitatult sujub. Siiski väga mugavaks ka ei tasu minna, sest iga hea asi saab ükskord otsa. Armuelus on nii nagu on, miski ei saa päris täiuslik olla, ikka on midagi pisut pahasti. Enamasti paistab kõik ikkagi korras olevat. Võid endaga rahul olla! Finantsasjadega tegelemiseks on parim aeg teisipäeval. Armastuseks on aga parim päev laupäev!

 

Neitsi
Kipud võtma endale vastutust, millega sa kahjuks toime ei tule. Pead seda endale tunnistama ning kõrvale astuma. Usu, nii on sull parem! Siiski see nädal veedad ka lõbusasti aega oma sõprade seltsis. Naudid seda rohkem kui kunagi varem, kuna oled juba ammu igatsenud neid koosviibimisi.Tööalaselt pead aga tegema suuri muudatusi. Jälgi oma intuitsiooni ning riski!Parim päev veidi päikest enda ellu tuua on pühapäev!

 

Kaalud
See nädal pakub sulle pisut rohkem põnevust! Harrastad meelsasti õhtuseid jooksmas käimisi kuna oled kohanud selle käigus palju huvitavaid inimesi. Sörkjooks on sinu jaoks omamoodi lõbus ning saad ka head trenni teha. Siiski paar erakordset sündmust leiab aset nädala keskpaiku! Tahaksid väga selleks valmis olla, kuid need tabavad sind nii ootamatult ning sul tuleb loota vaid oma hetkereaktsioonile ja kiirele taibule. Samuti tunned, et keegi manipuleerib sinuga ning üsna pea leiad ka selles asjas selguse. See inimene ei jää karistuseta! Parim päev armuelu edendamiseks on laupäev!

 

Skorpion
Seda nädalat jääd meenutama kui armastuse nädalat! Hoolimata kõigist muredest, veedad sa lõbusalt aega inimese seltsis, kes sul väga palju tähendab. Sul on süda täis armastust ning jagad seda ka teistega. Siiski ära sõlmi mingeid tõsisemaid leppeid inimestega, keda sa väga hästi ei tunne ,ega oska nende kavatusi läbi näha. Ära luba midagi, mida hiljem kahetseda võid! Parim aeg armastuseks on seekord  neljapäev!

 

Ambur
Oled sa inimene, kes on kahe jalaga maa peal, ega loo illusioone! Seni on see kõik edukalt ka õnnestunud, kuid nüüd oled valusa murrangu äärel. Inimene, kes sinule kunagi palju tähendas ja tähendab ikka veel, on nüüd läinud. See on sinu jaoks väga raske ning unistad tema tagasi võitmisest. Tunned, et teie vahel on veel midagi ning äkki ei olegi kõik päris kadunud? Kas see jääbki ainult igatsevaks unistuseks, on juba sinu teha! See nädal keskendud rohkem oma tervisele ja füüsisele. Trenn on väga asjakohane sinu jaoks! Parim aeg suhteid lappida ja veidi armastust enda ellu tuua on teisipäev!

 

Kaljukits
Keegi levitab kõmu sinu kohta ning see pehmelt öeldes ärritab sind! Sul pole õrna aimugi, kes selle taga võiks olla, kuid see kuulujutt levib nagu kulutuli su sõprusringkonnas. Mõne aja möödudes kuuled justkui õnne kombel kuskilt, kes see oli. See inimene saab üsna valusa õppetunni, mitte küll sinu käest, vaid oma rumaluse tõttu. Omad vitsad peksavad, nagu öeldakse! Andestust ta ei leia ning sinu sõbraks ta enam jääda ei saa. Sinu finantsjasad hakkavad selginema ning jääb loota vaid, et ikka paremuse poole. Parim aeg armastuseks on pühapäev!

 

Veevalaja
Pead õppima ka kriitikat taluma, elu ei ole alati lill! Kipud pidevalt solvuma, kui keegi midagi sulle meelepärast ei ütle. Muidugi ka kõike kuuldut ei tasu tõepähe võtta, kuid mõnikord võib olla selles ka tera tõtt, millest õppida võiks. Enda paremaks muutumises ei ole ju midagi halba! See nädal ei ole sa just parim nõuandja, pigem oled seekord sa ise see, kes pisut abi vajab. Asjad võtavad hoopis uue ja parema pöörde nädala lõppedes, seda nii tööalaselt kui armuelus! Parim päev romantikaks on reede!

 

Kalad
Sul on igast asju vaja teha ning tunned, et kõik kisuvad sind eri suunas nagu nende elu sõltuks ainult sinust! Oled olnud üsna vastupidav erinevatele olukordadele ning ka seekord tuled toime. Siiski tead, et sind ei jätku igalepoole ning pead kompromisse tegema. On keegi, kes sind rohkem vajab kui teised ning peaksidki temale rohkem keskenduma. Sinu eraelu aga kisub rappa, kuna oled pidevalt teiste inimeste probleemidega hõivatud. Selleks, et seda taas rööpasse saada, tead sa väga hästi, mida tegema pead. Loodetavasti pole veel hilja! Parim aeg oma armuelu edendamiseks on esmaspäev!