Buduaari horoskoop 13.04-19.04

9 kommentaari
Buduaari horoskoop 13.04-19.04

Jäär

Selle nädala lõpupoole kohtad üht väga sümpaatset ning huvitavat inimest, kellega sul tekib koheselt “liblikad kõhus” tunne. Vaata aga natukene ette, sest tema ei pruugi olla sama siiras kui sina. On oodata sõnumit ühelt vanalt tuttavalt. Ära unusta ta kirjadele või sms’idele vastata. Ta ootab väga uudiseid sinust! 

Sõnn
Järgmised paar päeva on sul sisustatud erinevate kohtumiste ja kokkusaamistega. Tutvud nii mõnegi huvitava inimesega, kuid armastuseotsijatele pole see hea nädal. Tutvud küll meeldivate inimestega ning teist saavad väga head sõbrad, aga see on ka kõik. Oled väga seltsiv ning grupitöö, mis tavaliselt sulle üldse ei sobi, istub sel nädalal nagu valatult. Oled inspireeriv ning tõeline team member. Teisipäeval hoia oma emotsioonid vaka all, kui keegi tuleb sind kritiseerima.

Kaksikud
Tunned end üksikuna ning et vead teisi sellega alt. Ära muretse- kõik tunnevad end vahest üksikuna. Su uhkus on sel nädalal vägagi haavatav ning sageli võtad tühiseid nähvamisi südamesse. Pere ja sõpradega oled lähedasem kui tavaliselt ning veedate koos väga mõnusalt aega. Kuna oled avatum, siis on ka suhted kaaslasega paremad- te mõistate nüüd üksteist paremini. 

Vähk
Võta ennast kokku ning mine välja, kohtu uute inimestega, suhtle vanade tuttavatega ning mis kõige tähtsam -naudi elu! Oled väga huvitav inimene ning sel nädalal on su enesekindlus oma tipus. Suudad kõik panna end kuulama ja võibolla isegi nõus küsima. Kui su elukutseks on müügitöö, siis see maagiline eneseusk tuleb sulle ainult kasuks.  

Lõvi
Oled kui romantiline unistaja. Veedad oma päevad unistades ning huvitud rohkem kunstist, muusikast ja teatrist kui millesti muust. Vajad küll vahest omaetteolemist, samas jällegi ei taha, et sind üksi jäetaks.. Finantsasjad on viimaste kuudega stabiliseerunud, kuid sul tasub midagi ikka sukasäärde tagavaraks koguda. Kunagi ei tea, mis juhtuda võib. Su partner puudutab teemasid, mis on ka otseselt sinuga seotud. Kui ta annab sulle nõu, siis võta seda kuulda. See teeb teid palju lähedasemaks.

Neitsi
Sa sügavalt usud, et suudad normaalselt talitada kui oled ainult paar tundi öösel maganud. Kahjuks see pole nii! Oled väsinud ning seda juba meigiga ei varja. On ju vana tõsiasi, et esmamulje on kõige tähtsam. Mine vanni, lõõgastu, tee näole erinevaid maske ning keera mõistlikul ajal põhku, siis on homne päev palju päikesepaistelisem.. vähemalt sinu jaoks. Üks sinu lähikondlastest on sinust huvitatud. Uuri välja kes, aga samas hoida seda saladuses, sest mitte kõigile ei meeldi need uudised.

Kaalud
Kui tahad maailma muuta, siis alusta iseendast. Pane oma prioriteedid paika, sest ainult nii suudad näha kõike kaugemalt ja selgemalt. Kas su ratas varastati või korterisse murti sisse? Oled küll vihane, aga aja neid asju ametlike liinide kaudu. Muidu pole sa parem kui need vargad. Sel nädalal põrkad suure tõenäosusega kokku ühe uue ja väga huvitava inimesega. Alguses võib ta sulle tunduda pinnapealne, aga lähemalt tutvudes avastad sa temas väga palju häid külgi.

Skorpion
Sel nädalal jõuad järeldusele, et sa ei ole alati oma südant järginud. Teed küll oma tööd hästi, aga tulemusi, mis lootsid pole kuskilt näha. See kõik võib sind rivist välja lüüa ning sa tunned end ühe suure õnnetusehunnikuna. Kõik pole veel möödas, sest head ajad on veel tulekul. Võta oma partneri arvamust kuulda ning arvesta temaga.

Ambur
Sulle tundub et kõik on su vastu, aga see pole alati nii nagu esialgu paista võib. Meenuta end 10 aastat tagasi kui olid täpselt samas olukorras. Nendes olukordades leiad sa alati sellise inimese, kes on sinust parem ning võrdled end temaga. Tekitad endale nagu meelega sellist olukorda, kus saad end “haletseda” või siis tahad et sind haletsetakse? Puhka, puhka,puhka! Su keha ja hing vajavad puhkust ning probleemidest eemaletõmbumist.

Kaljukits
Nädal möödub ilma suurema kärata. Kõik laabub iseenesest  ning sa lausa kiirgad rahulolu ning mingil määral ka õnne. Nädal tuleb mõnus olemine koduste keskel. Välja sa eriti ei tiku, pigem kutsud külalisi enda poole. Nädalavahetusel võid end täielikult ära kaotada mõnda huvitavasse raamatusse või uude hobisse. Tuleb mõnus ja rahulik nädal. 

Veevalaja
Su ideed ja mõtted kattuvad teiste inimeste mõtete ja ideedega su ümber. Suudad end väga selgelt väljendada ning see viib suurepärase ja väga produktiivse koostööni. Koos suudate teha rohkem ja kiiremini kui igaüks üksi. Pealegi nii on ju palju lõbusam. Ära hakka isetegutsema vaid pea teistega nõu ning too välja erinevaid fakte. Pealegi on alati hea vahest ka teist arvamust kuulda. Üldiselt tuleb lahe nädal.

Kalad
On õige aeg võtta riske ning teha raskekaalulisi otsuseid töö juures. Kasum on suur, aga ära end liigselt uppi aja. Ära lase end “kiiresti rikkaks” viirusest halvata ning võta asja tasa ja targu. Ainult niimoodi saavutad sa oma kauaihaldatud rikkuse. Ära sel nädalal hasartmängudega tegele- need võivad sulle liigset kahju tuua. Üks väga vali töökaaslane käib nii sulle kui ka kõikidele teistele närvidele. Püüa jääda rahulikuks ning väldi seda Amburit.