Buduaari horoskoop 14.09-20.09

Buduaari horoskoop 14.09-20.09

 

Jäär
See nädal oleks targem mitte lasta end tunnetest juhtida. Sind vaevab midagi väga personaalsest: sa oled armunud, aga ei tunnista seda, sest see tundub sinu jaoks täiesti võimatu armastus olevat. Aga kas see ka seda tegelikult on? Võta endale aega veidi mõtlemiseks…Siiski kõik ei pruugi laheneda soovikohaselt, aga lahendus tuleb leida ning sinul on selles kõige suurem osa. Nädala keskpaiku leiad endas selguse ning koos sellega ka kõige sobivama viisi, kuidas edaspidi käituma peaksid. Kuna su emotsionaalne seisund on veidikene häiritud, siis igasugused suuremad rahalised tehingud võiks pisut edasi lükata. Parim aeg armuelu edendamiseks on seekord reede!

 

Sõnn
Tõotab tulla väga ergutav nädal, seda eelkõige hingelisel tasandil. Oled viimasel ajal tihti mõelnud ühele tuttavale, kes sulle üsna sümpaatne tundub. Nüüd mõlgutad päris tihti mõtet temaga uuesti ühendust võtta, kuid kõhkled kas ikka sobib…  Kipud alati liiga pikalt mõtlema ning seetõttu head lased head võimalused käest. Ära seekord liiga pikalt ka kaaluma jää, võta temaga ühendust ja sa ei pea kahetsema! Juhtub see, mis juhtuma peab!  See nädal on sul ka suur kihk shoppama minna ning seeõttu mõtle hoolega, mida jälle kokku ostad, et pärast rahast kahju ei peaks olema. Parim aeg armuelu edendamiseks on kolmapäev!


Kaksikud
See nädal teeb keegi sulle pakkumise, millest sa lausa ei saa keelduda. Siiski sinu sisetunne ütleb sulle midagi muud ning seetõttu oled mitu päeva pehmelt öeldes rahutu. Seekord oleks tark oma südamehäält kuulata ning mitte pea ees tundmatusse hüpata. Kaalutle ja mõtle hoolega järele, sest see otsus mõjutab su edasist elu päris tugevalt. Tööalaselt tuleb sul ka pisut pead murda ning ole valmis pikamaid tööpäevi tegema. Parim aeg armuelu edendamiseks on seekord pühapäev!

 

Vähk
Keegi sinu sõprusringkonnast vajab sind rohkem kui kunagi varem. Oled üsna järsu väljaütlemisega inimene, seda ka ainult siis, kui tead, et sul on õigus. Seekord peaksid pisut pehmemalt oma ütlemisi serveerima, kuna su sõber vajab lohutust mitte manitsemist! Tegemist on millegi väga delikaatsega ning see, et ta just sind usaldab on väga tähtis nii sulle kui temale. Sul on alati kõige jaoks oma arvamus ning ka lahendus, seepärast ta sind nii väga hindabki. Tööalaselt tõotab tulla tihe nädal, pead palju asju valmis jõudma ning seejuures ka oma eraelu korda ajama. Parim aeg armuelu edendamiseks on teisipäev!

 

Lõvi
See nädal oled pidevalt üsna suure pinge all ja seda eelkõige tööalaselt. Püüad midagi, mis lihtsalt on ja jääb sinu haarde ulatusest välja. See liigne rabelemine millegi nimel, mis sulle lihtsalt üle jõu käib, maksab sulle hiljem just tervislikel põhjustel kätte. Sa jätkuvalt pusid selle kallal, ükskõik kui palju higi ja pisaraid sa ei valaks, ikka ei näi eesmärgini jõudvat. Sul on võistleja sel alal ning seni oled teda alahinnanud ning nüüd ongi tema põhjus, miks sa oma eesmärki ei saavuta. Ära suru end viimase piirini, käitu mõistlikult ning mõtle eelkõige enese peale, mitte selle mõttetu võistluse peale, mis teie vahel pidevalt käimas on. Võta vabamalt ning pühenda end rohkem kallitele inimestele, mitte ainult tööle. Parim aeg armuelu edendamiseks on neljapäev!

 

Neitsi
See nädal on igati tervislik sulle nii vaimselt kui füüsiliselt. Veedad lõbusasti aega trenni tehes ning ka muudad pisut oma toitumisharjumisi tervislikuma eluviisi suunas. Samuti on see nädal sinu jaoks üsna sündmusterohke. Sisustad oma vaba aega sõprade seltsis ning sul avaneb ka rohkem võimalusi olla koos oma pere ja sugulastega. Nädala lõpu poole kuuled üht uudist, mis pöörab su elu pea peale. Muretsemiseks pole põhjust, sest see on hea uudis! Siiski ole valmis millegiks väga üllatavaks. Parim aeg armuelu edendamiseks on  teisipäev!

 

Kaalud
Tükike õnne finantsasjades saab sulle see nädal osaliseks! Võib olla on seda kõike ainult natuke, aga siiski piisavalt, et sulle naeratus näole tuua. Ka tööl näib kõik sujuvat. Mõni pisem probleem võib tekkida nädala jooksul, kuid midagi hullu oodata ei ole. See nädal tunned, et oled heas vormis ning see lisab sulle kopsaka täie enesekindlust juurde. On üks rõivaese, milles end lausa jumalikuna tunned ning mida sa ka tõenäoliselt sel nädalavahetusel kannad. Oled enesega rahul! Parim aeg armuelu edendamiseks on  esmaspäev ja neljapäev!

 

Skorpion
See nädal tunned, et kodus olles sa lausa lämbud, kuna õhus on nii palju pinget ja probleeme. Sa lihtsalt pead sealt välja saama, kasvõi korraks! Siiski kõik ei ole nii hull ning peagi mõistad seda ka ise. Probleemid ei teki iseenesest ning ka sinul on antud juhul selles osa ja mitte pisike. Mõtle sellele! Kas tasub süüdlast väga kaugelt ikka otsida… Tülid ei tee kedagi rõõmsaks ning see kõik mõjub sulle üsna rusuvalt. Anna ruumi leppimisele ning südamel on ka kergem kohe. Peagi särad taas nagu tähed taevas! Parim aeg  armuelu edendamiseks on  laupäev!

 

Ambur
Kipud kõike tegema kiiruga ja tulemus pole alati kõige positiivsem. Kuna sa oled täiuslikkuse taotleja, siis rahuldavad tulemused  lihtsalt kohe ei sobi sulle. Seepärast peaksid endale aega varuma, et oma plaanid ja tegemised kindalt paika panna, siis ei jäta ka tulemused lõpus soovida. Mis armastusse puutub, siis seda sa õnneks unarusse ei ole jätnud. Sa muudkui üllatad oma kaaslast ning ka iseennast. Sinu rõõmasmeelsus eraelus on lausa nakkav, ka sinu sõbrad naudivad su seltskonda meelsasti. Hea huumor ja tore selstkond ongi see, mida vajad sina ning su sõbrad. Parim aeg armuelu edendamiseks on  esmaspäev ja reede!

 

Kaljukits
Tunned, et sõltud liiga palju teistest inimestest ning et sinu iseseisvus kipub nõrgaks jääma. Proovi teha midagi sellist, kuhu sa ei kaasaks oma lähedasi, vaid mis oleks ainult sinu jaoks, sinu eesmärk ja ülesanne. Iseseisvus seisneb otsustuskindluses ja- võimes, sõbrad võivad sind suunata ja nõu anda ning see on ainult hea, kuid lõpuks oled siiski sina see viimase sõna ütleb. Armuelus pole midagi kiita ega ka laita, kui siis ainult seda, et ära lase liigsel rutiinil tekkida. Tee midagi uut, lõbusat ja huvitavat. Parim aeg armuelu edendamiseks on seekord  kolmapäev!

 

Veevalaja
See nädal ütled asju, mis põhjustavad nii mõnelegi paha meelt kui mitte lausa ärritust. Siiski sinu ütlemistel on tõepõhi all ning seepärast neid nii ebameeldiv kuulda ongi. Tõde peab rääkima, kuid antud juhul tekitab see ainult pingeid ja valu. Kõik ei suuda teatud asju nii külmalt võtta kui sa ise… Seetõttu peaksid hoolega mõtlema, kas tasub ikka nii avameelne olla?  Hoia oma lähedasi! Nädalavahetus see eest tõotab tulla igati mäletamisväärne ja lõõgastav. Kõik sel nädalal tekkinud mured saavad pühitud su mõtteist. Hea seltskond on see, mis alati tuju tõstab! Parim aeg armuelu edendamiseks on seekord reede!

 

Kalad
Tekitad nii mõnelegi peavalu oma hoolimatu käitumisega. Püüa mõelda end vahelduseks nende asemele ning mida nemad koguaeg tundma peavad…siis mõistad mida endas muutma peaksid. Sa südames tõeliselt hoolid neist, kuid ei näita seda piisavalt välja . Ainuke, mida nad viimasel ajal on tunda saanud , on sinu trotslikkus. Tegelikult on sul lihtsalt hingeliselt raske aeg, mille vastu võitled ükskõiksusega. Lase endast hoolida ning hooli ka vastu. Sa vajad hellust ja inimesi, kes sind armastavad! See kõik on sul käeulatuses, lase sel endani jõuda. Parim aeg armuelu edendamiseks on pühapäev!